Calendari - C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.


Competició: PRIMERA FEMENINA - FASE PREVIA - GRUP 02

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - C.E.B. PALLEJÀ
2 - CAMPING BIANYA ROSER B
3 - CLUB NATACIÓ SABADELL
4 - CBVALLS LEAR
5 - CONDORCHEM - AB PREMIA A
6 - CB MORELL A
7 - 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A
8 - BÀSQUET SAFA CLAROR A
9 - C.E.E.C. MAS AVICOLA A
10 - JET QSPORT
11 - C.B. CORNELLÀ A
12 - EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA
13 - CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B
14 - BARÇA CBS B
15 - BASQUET ATENEU MONTSERRAT A
16 - C.B. CASTELLBISBAL
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/09/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
16/09/2018 19:30 JET QSPORT BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]  
04/10/2018 21:15 C.B. CORNELLÀ A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]  
15/09/2018 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA CB MORELL A [+]  
15/09/2018 16:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]  
16/09/2018 19:30 BARÇA CBS B CBVALLS LEAR [+]  
16/09/2018 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CLUB NATACIÓ SABADELL [+]  
15/09/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/09/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B C.B. CASTELLBISBAL [+]  
23/09/2018 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL C.E.B. PALLEJÀ [+]  
22/09/2018 17:45 CBVALLS LEAR BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]  
22/09/2018 16:00 CONDORCHEM - AB PREMIA A BARÇA CBS B [+]  
23/09/2018 17:45 CB MORELL A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
22/09/2018 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]  
22/09/2018 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A C.B. CORNELLÀ A [+]  
23/09/2018 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A JET QSPORT [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ CBVALLS LEAR [+]  
30/09/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B CLUB NATACIÓ SABADELL [+]  
29/09/2018 19:30 C.B. CORNELLÀ A C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]  
29/09/2018 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]  
29/09/2018 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]  
29/09/2018 19:45 BARÇA CBS B CB MORELL A [+]  
30/09/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]  
17/11/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL JET QSPORT [+]
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/10/2018 17:45 CLUB NATACIÓ SABADELL C.B. CASTELLBISBAL [+]  
06/10/2018 17:45 CBVALLS LEAR CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
06/10/2018 16:00 CONDORCHEM - AB PREMIA A C.E.B. PALLEJÀ [+]  
06/10/2018 18:00 CB MORELL A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]  
06/10/2018 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BARÇA CBS B [+]  
07/10/2018 12:30 BÀSQUET SAFA CLAROR A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
07/10/2018 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]  
07/10/2018 17:45 JET QSPORT C.B. CORNELLÀ A [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ CB MORELL A [+]  
14/10/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]  
14/10/2018 19:30 CLUB NATACIÓ SABADELL CBVALLS LEAR [+]  
13/10/2018 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA JET QSPORT [+]  
13/10/2018 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]  
14/10/2018 18:45 BARÇA CBS B BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]  
20/11/2018 21:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
13/10/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL C.B. CORNELLÀ A [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/10/2018 17:45 CBVALLS LEAR C.B. CASTELLBISBAL [+]  
20/10/2018 17:45 CONDORCHEM - AB PREMIA A CLUB NATACIÓ SABADELL [+]  
21/10/2018 17:45 CB MORELL A CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
20/10/2018 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.E.B. PALLEJÀ [+]  
20/10/2018 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]  
21/10/2018 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A BARÇA CBS B [+]  
21/10/2018 17:45 JET QSPORT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
20/10/2018 19:15 C.B. CORNELLÀ A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/10/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]  
28/10/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]  
27/10/2018 18:15 CLUB NATACIÓ SABADELL CB MORELL A [+]  
27/10/2018 16:00 CBVALLS LEAR CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]  
26/10/2018 20:45 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. CORNELLÀ A [+]  
28/10/2018 19:30 BARÇA CBS B JET QSPORT [+]  
28/10/2018 09:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]  
27/10/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/11/2018 16:00 CONDORCHEM - AB PREMIA A C.B. CASTELLBISBAL [+]  
04/11/2018 17:45 CB MORELL A CBVALLS LEAR [+]  
01/11/2018 16:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CLUB NATACIÓ SABADELL [+]  
03/11/2018 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A CAMPING BIANYA ROSER B [+]  
04/11/2018 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A C.E.B. PALLEJÀ [+]  
04/11/2018 19:30 JET QSPORT BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]  
03/11/2018 19:30 C.B. CORNELLÀ A BARÇA CBS B [+]  
03/11/2018 18:15 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
Jornada 9 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ JET QSPORT [+]  
11/11/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]  
10/11/2018 17:45 CLUB NATACIÓ SABADELL BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]  
10/11/2018 17:45 CBVALLS LEAR 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]  
10/11/2018 19:30 CONDORCHEM - AB PREMIA A CB MORELL A [+]  
11/11/2018 19:30 BARÇA CBS B EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]  
11/11/2018 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.B. CORNELLÀ A [+]  
10/11/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]  
Jornada 10 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/11/2018 17:45 CB MORELL A C.B. CASTELLBISBAL [+]
17/11/2018 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]
17/11/2018 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A CBVALLS LEAR [+]
18/11/2018 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A CLUB NATACIÓ SABADELL [+]
18/11/2018 17:30 JET QSPORT CAMPING BIANYA ROSER B [+]
18/11/2018 17:45 C.B. CORNELLÀ A C.E.B. PALLEJÀ [+]
17/11/2018 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
17/11/2018 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B BARÇA CBS B [+]
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]
25/11/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B C.B. CORNELLÀ A [+]
24/11/2018 17:45 CLUB NATACIÓ SABADELL JET QSPORT [+]
25/11/2018 19:30 CBVALLS LEAR C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]
24/11/2018 16:00 CONDORCHEM - AB PREMIA A BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]
25/11/2018 17:45 CB MORELL A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
25/11/2018 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]
24/11/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL BARÇA CBS B [+]
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/12/2018 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.B. CASTELLBISBAL [+]
01/12/2018 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A CB MORELL A [+]
02/12/2018 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]
02/12/2018 17:45 JET QSPORT CBVALLS LEAR [+]
01/12/2018 19:30 C.B. CORNELLÀ A CLUB NATACIÓ SABADELL [+]
01/12/2018 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA CAMPING BIANYA ROSER B [+]
01/12/2018 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.E.B. PALLEJÀ [+]
02/12/2018 19:30 BARÇA CBS B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/12/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ BARÇA CBS B [+]
16/12/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]
15/12/2018 17:45 CLUB NATACIÓ SABADELL EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]
15/12/2018 17:45 CBVALLS LEAR C.B. CORNELLÀ A [+]
15/12/2018 16:00 CONDORCHEM - AB PREMIA A JET QSPORT [+]
15/12/2018 18:00 CB MORELL A C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]
15/12/2018 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]
15/12/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/01/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
13/01/2019 19:30 JET QSPORT CB MORELL A [+]
22/12/2018 19:30 C.B. CORNELLÀ A CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]
12/01/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA CBVALLS LEAR [+]
12/01/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CLUB NATACIÓ SABADELL [+]
13/01/2019 19:30 BARÇA CBS B CAMPING BIANYA ROSER B [+]
13/01/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.E.B. PALLEJÀ [+]
12/01/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ C.B. CASTELLBISBAL [+]
20/01/2019 12:30 CAMPING BIANYA ROSER B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
20/01/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL BARÇA CBS B [+]
19/01/2019 17:45 CBVALLS LEAR CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]
19/01/2019 16:00 CONDORCHEM - AB PREMIA A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]
20/01/2019 17:45 CB MORELL A C.B. CORNELLÀ A [+]
19/01/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A JET QSPORT [+]
19/01/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/02/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B C.E.B. PALLEJÀ [+]
02/02/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A JET QSPORT [+]
02/02/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.B. CORNELLÀ A [+]
03/02/2019 17:45 CB MORELL A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]
02/02/2019 16:00 CONDORCHEM - AB PREMIA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]
02/02/2019 17:45 CBVALLS LEAR BARÇA CBS B [+]
03/02/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
03/02/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A C.B. CASTELLBISBAL [+]
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/02/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL CAMPING BIANYA ROSER B [+]
10/02/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ CLUB NATACIÓ SABADELL [+]
10/02/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CBVALLS LEAR [+]
10/02/2019 19:30 BARÇA CBS B CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]
09/02/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB MORELL A [+]
09/02/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
09/02/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]
10/02/2019 19:30 JET QSPORT C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/02/2019 17:45 CBVALLS LEAR C.E.B. PALLEJÀ [+]
17/02/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL CAMPING BIANYA ROSER B [+]
17/02/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A C.B. CORNELLÀ A [+]
16/02/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]
16/02/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]
17/02/2019 17:45 CB MORELL A BARÇA CBS B [+]
16/02/2019 16:00 CONDORCHEM - AB PREMIA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
17/02/2019 19:30 JET QSPORT C.B. CASTELLBISBAL [+]
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/02/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL CLUB NATACIÓ SABADELL [+]
24/02/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B CBVALLS LEAR [+]
24/02/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]
24/02/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CB MORELL A [+]
24/02/2019 19:30 BARÇA CBS B 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
23/02/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]
23/02/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]
23/02/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A JET QSPORT [+]
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/01/2019 17:45 CB MORELL A C.E.B. PALLEJÀ [+]
02/03/2019 16:00 CONDORCHEM - AB PREMIA A CAMPING BIANYA ROSER B [+]
02/03/2019 17:45 CBVALLS LEAR CLUB NATACIÓ SABADELL [+]
03/03/2019 19:30 JET QSPORT EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]
03/03/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]
02/03/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A BARÇA CBS B [+]
02/03/2019 16:00 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
02/03/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A C.B. CASTELLBISBAL [+]
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/03/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL CBVALLS LEAR [+]
10/03/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]
10/03/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B CB MORELL A [+]
10/03/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
10/03/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]
10/03/2019 19:30 BARÇA CBS B C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]
09/03/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B JET QSPORT [+]
09/03/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.B. CORNELLÀ A [+]
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/03/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A C.E.B. PALLEJÀ [+]
16/03/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CAMPING BIANYA ROSER B [+]
17/03/2019 17:45 CB MORELL A CLUB NATACIÓ SABADELL [+]
16/03/2019 16:00 CONDORCHEM - AB PREMIA A CBVALLS LEAR [+]
16/03/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]
17/03/2019 19:30 JET QSPORT BARÇA CBS B [+]
17/03/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
16/03/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.B. CASTELLBISBAL [+]
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/03/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]
23/03/2019 17:45 CBVALLS LEAR CB MORELL A [+]
24/03/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
24/03/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]
24/03/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]
24/03/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A JET QSPORT [+]
24/03/2019 19:30 BARÇA CBS B C.B. CORNELLÀ A [+]
23/03/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
31/03/2019 19:30 JET QSPORT C.E.B. PALLEJÀ [+]
31/03/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A CAMPING BIANYA ROSER B [+]
30/03/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A CLUB NATACIÓ SABADELL [+]
30/03/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CBVALLS LEAR [+]
31/03/2019 17:45 CB MORELL A CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]
30/03/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA BARÇA CBS B [+]
30/03/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
30/03/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. CASTELLBISBAL [+]
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/04/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL CB MORELL A [+]
06/04/2019 16:00 CONDORCHEM - AB PREMIA A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
06/04/2019 17:45 CBVALLS LEAR BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]
07/04/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]
07/04/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B JET QSPORT [+]
07/04/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ C.B. CORNELLÀ A [+]
07/04/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]
07/04/2019 19:30 BARÇA CBS B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/04/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.E.B. PALLEJÀ [+]
13/04/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A CAMPING BIANYA ROSER B [+]
14/04/2019 19:30 JET QSPORT CLUB NATACIÓ SABADELL [+]
14/04/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A CBVALLS LEAR [+]
13/04/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]
13/04/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CB MORELL A [+]
13/04/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
14/04/2019 19:30 BARÇA CBS B C.B. CASTELLBISBAL [+]
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/04/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
28/04/2019 17:45 CB MORELL A BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]
27/04/2019 16:00 CONDORCHEM - AB PREMIA A C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]
27/04/2019 17:45 CBVALLS LEAR JET QSPORT [+]
28/04/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL C.B. CORNELLÀ A [+]
28/04/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]
28/04/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]
28/04/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A BARÇA CBS B [+]
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/05/2019 19:30 BARÇA CBS B C.E.B. PALLEJÀ [+]
04/05/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CAMPING BIANYA ROSER B [+]
04/05/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA CLUB NATACIÓ SABADELL [+]
04/05/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A CBVALLS LEAR [+]
05/05/2019 19:30 JET QSPORT CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]
05/05/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A CB MORELL A [+]
04/05/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
05/05/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.B. CASTELLBISBAL [+]
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/05/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.E.E.C. MAS AVICOLA A [+]
12/05/2019 17:45 CB MORELL A JET QSPORT [+]
11/05/2019 16:00 CONDORCHEM - AB PREMIA A C.B. CORNELLÀ A [+]
11/05/2019 17:45 CBVALLS LEAR EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA [+]
12/05/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B [+]
12/05/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B BARÇA CBS B [+]
12/05/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ BASQUET ATENEU MONTSERRAT A [+]
11/05/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A C.B. CASTELLBISBAL [+]
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/05/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL C.E.B. PALLEJÀ [+]
19/05/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CAMPING BIANYA ROSER B [+]
19/05/2019 19:30 BARÇA CBS B CLUB NATACIÓ SABADELL [+]
18/05/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CBVALLS LEAR [+]
18/05/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA CONDORCHEM - AB PREMIA A [+]
18/05/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A CB MORELL A [+]
19/05/2019 19:30 JET QSPORT 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A [+]
19/05/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A BÀSQUET SAFA CLAROR A [+]
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD