Calendari - C.C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA


Competició: PRIMERA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 01

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - SAGRADA FAMILIA CLAROR A
2 - PANSALUD ELS MONJOS BC
3 - VERMA CB TARRAGONA
4 - U.E. SANT CUGAT VERMELL
5 - C.B. NAVAS - VISCOLA
6 - TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B
7 - SANT GERVASI 1
8 - CLUB NATACIO TERRASSA
9 - C.B. IPSI A - OTTO SYLT
10 - SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM
11 - C.B. ÀGUILES-PLASFOC
12 - A.B. EL VENDRELL A
13 - LLUISOS DE GRACIA A
14 - BARBERA TEAM VALUES B
15 - LA SALLE MANRESA
16 - C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/09/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A PANSALUD ELS MONJOS BC [+]  
17/09/2017 17:45 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM CLUB NATACIO TERRASSA [+]  
17/09/2017 12:30 C.B. ÀGUILES-PLASFOC SANT GERVASI 1 [+]  
17/09/2017 18:00 A.B. EL VENDRELL A TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]  
16/09/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. NAVAS - VISCOLA [+]  
17/09/2017 19:30 BARBERA TEAM VALUES B U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]  
16/09/2017 17:45 LA SALLE MANRESA VERMA CB TARRAGONA [+]  
17/09/2017 19:30 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/09/2017 18:15 PANSALUD ELS MONJOS BC C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]  
24/09/2017 19:30 VERMA CB TARRAGONA SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
23/09/2017 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL LA SALLE MANRESA [+]  
23/09/2017 19:00 C.B. NAVAS - VISCOLA BARBERA TEAM VALUES B [+]  
24/09/2017 18:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B LLUISOS DE GRACIA A [+]  
23/09/2017 17:45 SANT GERVASI 1 A.B. EL VENDRELL A [+]  
24/09/2017 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]  
23/09/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]  
27/01/2018 17:45 PANSALUD ELS MONJOS BC VERMA CB TARRAGONA [+]
22/12/2017 20:45 C.B. ÀGUILES-PLASFOC C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
05/12/2017 21:30 A.B. EL VENDRELL A CLUB NATACIO TERRASSA [+]  
30/09/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A SANT GERVASI 1 [+]  
01/11/2017 18:00 BARBERA TEAM VALUES B TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]  
30/09/2017 17:45 LA SALLE MANRESA C.B. NAVAS - VISCOLA [+]  
28/01/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/10/2017 16:00 VERMA CB TARRAGONA C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]  
07/10/2017 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL PANSALUD ELS MONJOS BC [+]  
07/10/2017 19:00 C.B. NAVAS - VISCOLA SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
07/10/2017 16:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B LA SALLE MANRESA [+]  
08/10/2017 17:45 SANT GERVASI 1 BARBERA TEAM VALUES B [+]  
08/10/2017 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA LLUISOS DE GRACIA A [+]  
07/10/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT A.B. EL VENDRELL A [+]  
08/10/2017 17:45 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]  
15/10/2017 19:30 PANSALUD ELS MONJOS BC C.B. NAVAS - VISCOLA [+]  
14/10/2017 18:30 VERMA CB TARRAGONA U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]  
01/11/2017 18:00 A.B. EL VENDRELL A SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]  
15/10/2017 19:30 LLUISOS DE GRACIA A C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
15/10/2017 19:30 BARBERA TEAM VALUES B CLUB NATACIO TERRASSA [+]  
14/10/2017 17:45 LA SALLE MANRESA SANT GERVASI 1 [+]  
15/10/2017 19:30 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/10/2017 12:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]  
22/10/2017 18:00 C.B. NAVAS - VISCOLA VERMA CB TARRAGONA [+]  
21/10/2017 16:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B PANSALUD ELS MONJOS BC [+]  
22/10/2017 17:45 SANT GERVASI 1 SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
12/11/2017 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA LA SALLE MANRESA [+]  
21/10/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT BARBERA TEAM VALUES B [+]  
22/10/2017 17:45 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM LLUISOS DE GRACIA A [+]  
21/10/2017 18:15 C.B. ÀGUILES-PLASFOC A.B. EL VENDRELL A [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/10/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CLUB NATACIO TERRASSA [+]  
28/10/2017 19:30 PANSALUD ELS MONJOS BC SANT GERVASI 1 [+]  
28/10/2017 16:00 VERMA CB TARRAGONA TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]  
28/10/2017 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL C.B. NAVAS - VISCOLA [+]  
28/10/2017 18:45 LLUISOS DE GRACIA A C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]  
29/10/2017 19:30 BARBERA TEAM VALUES B SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]  
28/10/2017 17:45 LA SALLE MANRESA C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
29/10/2017 19:00 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK A.B. EL VENDRELL A [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/11/2017 19:00 C.B. NAVAS - VISCOLA C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]  
04/11/2017 16:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]  
05/11/2017 17:45 SANT GERVASI 1 VERMA CB TARRAGONA [+]  
05/11/2017 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA PANSALUD ELS MONJOS BC [+]  
04/11/2017 19:45 C.B. IPSI A - OTTO SYLT SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
05/11/2017 17:45 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM LA SALLE MANRESA [+]  
04/11/2017 18:15 C.B. ÀGUILES-PLASFOC BARBERA TEAM VALUES B [+]  
05/11/2017 18:00 A.B. EL VENDRELL A LLUISOS DE GRACIA A [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]  
12/11/2017 19:30 PANSALUD ELS MONJOS BC C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
11/11/2017 16:00 VERMA CB TARRAGONA CLUB NATACIO TERRASSA [+]  
11/11/2017 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL SANT GERVASI 1 [+]  
12/11/2017 18:00 C.B. NAVAS - VISCOLA TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]  
12/11/2017 19:30 BARBERA TEAM VALUES B A.B. EL VENDRELL A [+]  
11/11/2017 17:45 LA SALLE MANRESA C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]  
12/11/2017 19:00 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK LLUISOS DE GRACIA A [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/11/2017 16:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]  
28/01/2018 17:45 SANT GERVASI 1 C.B. NAVAS - VISCOLA [+]
19/11/2017 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]  
18/11/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT VERMA CB TARRAGONA [+]  
19/11/2017 17:45 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM PANSALUD ELS MONJOS BC [+]  
19/11/2017 17:30 C.B. ÀGUILES-PLASFOC SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
19/11/2017 18:00 A.B. EL VENDRELL A LA SALLE MANRESA [+]  
20/12/2017 21:15 LLUISOS DE GRACIA A BARBERA TEAM VALUES B [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A A.B. EL VENDRELL A [+]  
26/11/2017 19:30 PANSALUD ELS MONJOS BC C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]  
26/11/2017 19:15 VERMA CB TARRAGONA SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]  
25/11/2017 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
25/11/2017 19:00 C.B. NAVAS - VISCOLA CLUB NATACIO TERRASSA [+]  
25/11/2017 16:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B SANT GERVASI 1 [+]  
25/11/2017 17:45 LA SALLE MANRESA LLUISOS DE GRACIA A [+]  
26/11/2017 19:00 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK BARBERA TEAM VALUES B [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/12/2017 17:45 SANT GERVASI 1 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]  
03/12/2017 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]  
02/12/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT C.B. NAVAS - VISCOLA [+]  
03/12/2017 19:00 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]  
02/12/2017 18:15 C.B. ÀGUILES-PLASFOC VERMA CB TARRAGONA [+]  
03/12/2017 19:30 A.B. EL VENDRELL A PANSALUD ELS MONJOS BC [+]  
02/12/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
03/12/2017 19:30 BARBERA TEAM VALUES B LA SALLE MANRESA [+]  
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/12/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A BARBERA TEAM VALUES B [+]  
17/12/2017 19:45 PANSALUD ELS MONJOS BC LLUISOS DE GRACIA A [+]  
17/12/2017 19:30 VERMA CB TARRAGONA A.B. EL VENDRELL A [+]  
16/12/2017 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]  
17/12/2017 18:00 C.B. NAVAS - VISCOLA SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]  
31/01/2018 21:10 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
16/12/2017 16:00 SANT GERVASI 1 CLUB NATACIO TERRASSA [+]  
17/12/2017 19:00 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK LA SALLE MANRESA [+]  
Jornada 14 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/01/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT SANT GERVASI 1 [+]  
14/01/2018 18:15 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]  
13/01/2018 18:15 C.B. ÀGUILES-PLASFOC C.B. NAVAS - VISCOLA [+]  
14/01/2018 18:00 A.B. EL VENDRELL A U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]  
13/01/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A VERMA CB TARRAGONA [+]  
14/01/2018 19:30 BARBERA TEAM VALUES B PANSALUD ELS MONJOS BC [+]  
13/01/2018 17:45 LA SALLE MANRESA SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
14/01/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK CLUB NATACIO TERRASSA [+]  
Jornada 15 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]  
21/01/2018 19:30 PANSALUD ELS MONJOS BC LA SALLE MANRESA [+]  
20/01/2018 19:00 VERMA CB TARRAGONA BARBERA TEAM VALUES B [+]  
20/01/2018 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL LLUISOS DE GRACIA A [+]  
20/01/2018 19:00 C.B. NAVAS - VISCOLA A.B. EL VENDRELL A [+]  
20/01/2018 16:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]  
21/01/2018 17:45 SANT GERVASI 1 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]  
21/01/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/02/2018 17:45 PANSALUD ELS MONJOS BC SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
04/02/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]
04/02/2018 17:45 SANT GERVASI 1 C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]
03/02/2018 16:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B A.B. EL VENDRELL A [+]
03/02/2018 19:00 C.B. NAVAS - VISCOLA LLUISOS DE GRACIA A [+]
03/02/2018 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL BARBERA TEAM VALUES B [+]
03/02/2018 16:00 VERMA CB TARRAGONA LA SALLE MANRESA [+]
03/02/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/02/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK PANSALUD ELS MONJOS BC [+]
10/02/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A VERMA CB TARRAGONA [+]
10/02/2018 17:45 LA SALLE MANRESA U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
11/02/2018 19:30 BARBERA TEAM VALUES B C.B. NAVAS - VISCOLA [+]
10/02/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]
11/02/2018 18:00 A.B. EL VENDRELL A SANT GERVASI 1 [+]
10/02/2018 18:15 C.B. ÀGUILES-PLASFOC CLUB NATACIO TERRASSA [+]
11/02/2018 18:15 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2018 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
17/02/2018 16:00 VERMA CB TARRAGONA PANSALUD ELS MONJOS BC [+]
17/02/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]
18/02/2018 17:45 CLUB NATACIO TERRASSA A.B. EL VENDRELL A [+]
18/02/2018 17:45 SANT GERVASI 1 LLUISOS DE GRACIA A [+]
17/02/2018 16:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B BARBERA TEAM VALUES B [+]
17/02/2018 19:00 C.B. NAVAS - VISCOLA LA SALLE MANRESA [+]
18/02/2018 18:15 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/02/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK VERMA CB TARRAGONA [+]
25/02/2018 19:30 PANSALUD ELS MONJOS BC U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
24/02/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. NAVAS - VISCOLA [+]
24/02/2018 17:45 LA SALLE MANRESA TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]
25/02/2018 19:30 BARBERA TEAM VALUES B SANT GERVASI 1 [+]
24/02/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A CLUB NATACIO TERRASSA [+]
25/02/2018 18:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
24/02/2018 18:15 C.B. ÀGUILES-PLASFOC SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/03/2018 16:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
03/03/2018 19:00 C.B. NAVAS - VISCOLA PANSALUD ELS MONJOS BC [+]
03/03/2018 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL VERMA CB TARRAGONA [+]
04/03/2018 18:15 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM A.B. EL VENDRELL A [+]
03/03/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT LLUISOS DE GRACIA A [+]
04/03/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA BARBERA TEAM VALUES B [+]
04/03/2018 17:45 SANT GERVASI 1 LA SALLE MANRESA [+]
03/03/2018 18:15 C.B. ÀGUILES-PLASFOC C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
10/03/2018 16:00 VERMA CB TARRAGONA C.B. NAVAS - VISCOLA [+]
11/03/2018 19:30 PANSALUD ELS MONJOS BC TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]
10/03/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A SANT GERVASI 1 [+]
10/03/2018 17:45 LA SALLE MANRESA CLUB NATACIO TERRASSA [+]
11/03/2018 19:30 BARBERA TEAM VALUES B C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
10/03/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]
11/03/2018 18:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/03/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
18/03/2018 17:45 SANT GERVASI 1 PANSALUD ELS MONJOS BC [+]
17/03/2018 16:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B VERMA CB TARRAGONA [+]
17/03/2018 19:00 C.B. NAVAS - VISCOLA U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
17/03/2018 18:15 C.B. ÀGUILES-PLASFOC LLUISOS DE GRACIA A [+]
18/03/2018 18:15 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM BARBERA TEAM VALUES B [+]
17/03/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT LA SALLE MANRESA [+]
18/03/2018 18:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/03/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK C.B. NAVAS - VISCOLA [+]
24/03/2018 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]
24/03/2018 16:00 VERMA CB TARRAGONA SANT GERVASI 1 [+]
25/03/2018 19:30 PANSALUD ELS MONJOS BC CLUB NATACIO TERRASSA [+]
24/03/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
24/03/2018 17:45 LA SALLE MANRESA SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]
25/03/2018 19:30 BARBERA TEAM VALUES B C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]
24/03/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A A.B. EL VENDRELL A [+]
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/04/2018 18:15 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
07/04/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT PANSALUD ELS MONJOS BC [+]
08/04/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA VERMA CB TARRAGONA [+]
08/04/2018 17:45 SANT GERVASI 1 U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
07/04/2018 16:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B C.B. NAVAS - VISCOLA [+]
08/04/2018 18:00 A.B. EL VENDRELL A BARBERA TEAM VALUES B [+]
07/04/2018 18:15 C.B. ÀGUILES-PLASFOC LA SALLE MANRESA [+]
07/04/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/04/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]
14/04/2018 19:00 C.B. NAVAS - VISCOLA SANT GERVASI 1 [+]
14/04/2018 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL CLUB NATACIO TERRASSA [+]
14/04/2018 16:00 VERMA CB TARRAGONA C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
15/04/2018 19:30 PANSALUD ELS MONJOS BC SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]
14/04/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]
14/04/2018 17:45 LA SALLE MANRESA A.B. EL VENDRELL A [+]
15/04/2018 19:30 BARBERA TEAM VALUES B LLUISOS DE GRACIA A [+]
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/04/2018 18:00 A.B. EL VENDRELL A SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
21/04/2018 18:15 C.B. ÀGUILES-PLASFOC PANSALUD ELS MONJOS BC [+]
22/04/2018 18:15 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM VERMA CB TARRAGONA [+]
21/04/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
22/04/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA C.B. NAVAS - VISCOLA [+]
22/04/2018 17:45 SANT GERVASI 1 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]
21/04/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A LA SALLE MANRESA [+]
22/04/2018 19:30 BARBERA TEAM VALUES B C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
29/04/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK SANT GERVASI 1 [+]
28/04/2018 16:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B CLUB NATACIO TERRASSA [+]
28/04/2018 19:00 C.B. NAVAS - VISCOLA C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
28/04/2018 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]
28/04/2018 16:00 VERMA CB TARRAGONA C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]
29/04/2018 19:30 PANSALUD ELS MONJOS BC A.B. EL VENDRELL A [+]
28/04/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A LLUISOS DE GRACIA A [+]
28/04/2018 17:45 LA SALLE MANRESA BARBERA TEAM VALUES B [+]
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/05/2018 19:30 BARBERA TEAM VALUES B SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
05/05/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A PANSALUD ELS MONJOS BC [+]
06/05/2018 18:00 A.B. EL VENDRELL A VERMA CB TARRAGONA [+]
05/05/2018 18:15 C.B. ÀGUILES-PLASFOC U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
06/05/2018 18:15 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM C.B. NAVAS - VISCOLA [+]
05/05/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]
06/05/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA SANT GERVASI 1 [+]
05/05/2018 17:45 LA SALLE MANRESA C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/05/2018 17:45 SANT GERVASI 1 C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
12/05/2018 16:00 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM [+]
12/05/2018 19:00 C.B. NAVAS - VISCOLA C.B. ÀGUILES-PLASFOC [+]
12/05/2018 17:45 U.E. SANT CUGAT VERMELL A.B. EL VENDRELL A [+]
12/05/2018 16:00 VERMA CB TARRAGONA LLUISOS DE GRACIA A [+]
13/05/2018 19:30 PANSALUD ELS MONJOS BC BARBERA TEAM VALUES B [+]
12/05/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A LA SALLE MANRESA [+]
13/05/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK [+]
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/05/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
19/05/2018 17:45 LA SALLE MANRESA PANSALUD ELS MONJOS BC [+]
20/05/2018 19:30 BARBERA TEAM VALUES B VERMA CB TARRAGONA [+]
19/05/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A U.E. SANT CUGAT VERMELL [+]
20/05/2018 18:00 A.B. EL VENDRELL A C.B. NAVAS - VISCOLA [+]
19/05/2018 18:15 C.B. ÀGUILES-PLASFOC TECNOCASA - U.B. SANT ADRIA B [+]
20/05/2018 18:15 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM SANT GERVASI 1 [+]
19/05/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT CLUB NATACIO TERRASSA [+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +