Calendari - COPA CATALUNYA FEMENINA


Competició: COPA CATALUNYA FEMENINA - PRIMERA FASE - GRUP 01

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - BASQUET DRAFT GRAMENET A
2 - UNILEVER VILADECANS BF
3 - C.E.J. L'HOSPITALET - A
4 - EKKE CB LLEIDA
5 - BENCRIADA
6 - SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B
7 - OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A
8 - CLUB NATACIO TERRASSA
9 - BASKET ALMEDA
10 - JOVENTUT LES CORTS
11 - YVETTE PONS - CB IGUALADA A
12 - TGN BÀSQUET
13 - CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA
14 - GRESS PLATGES MATARO
15 - PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A
16 - CAMPING BIANYA ROSER A
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/09/2018 19:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A UNILEVER VILADECANS BF [+]  
16/09/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS CLUB NATACIO TERRASSA [+]  
16/09/2018 16:00 YVETTE PONS - CB IGUALADA A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]  
15/09/2018 18:30 TGN BÀSQUET SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]  
15/09/2018 18:05 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BENCRIADA [+]  
15/09/2018 19:30 GRESS PLATGES MATARO EKKE CB LLEIDA [+]  
15/09/2018 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]  
15/09/2018 19:00 CAMPING BIANYA ROSER A BASKET ALMEDA [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/09/2018 18:05 UNILEVER VILADECANS BF CAMPING BIANYA ROSER A [+]  
22/09/2018 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]  
22/09/2018 17:45 EKKE CB LLEIDA PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]  
23/09/2018 17:45 BENCRIADA GRESS PLATGES MATARO [+]  
23/09/2018 12:45 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]  
23/09/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A TGN BÀSQUET [+]  
23/09/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]  
23/09/2018 18:15 BASKET ALMEDA JOVENTUT LES CORTS [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
26/01/2019 19:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A EKKE CB LLEIDA [+]
29/09/2018 18:00 UNILEVER VILADECANS BF C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]  
29/09/2018 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A BASKET ALMEDA [+]  
29/09/2018 18:30 TGN BÀSQUET CLUB NATACIO TERRASSA [+]  
30/09/2018 12:15 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]  
29/09/2018 19:30 GRESS PLATGES MATARO SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]  
29/09/2018 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A BENCRIADA [+]  
29/09/2018 17:30 CAMPING BIANYA ROSER A JOVENTUT LES CORTS [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/10/2018 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A CAMPING BIANYA ROSER A [+]  
07/10/2018 16:45 EKKE CB LLEIDA UNILEVER VILADECANS BF [+]  
07/10/2018 17:45 BENCRIADA BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]  
06/10/2018 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]  
07/10/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A GRESS PLATGES MATARO [+]  
07/10/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]  
06/10/2018 19:30 BASKET ALMEDA TGN BÀSQUET [+]  
07/10/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2018 19:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]  
12/10/2018 12:00 UNILEVER VILADECANS BF BENCRIADA [+]  
13/10/2018 17:45 C.E.J. L'HOSPITALET - A EKKE CB LLEIDA [+]  
14/10/2018 19:00 TGN BÀSQUET JOVENTUT LES CORTS [+]
13/10/2018 20:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BASKET ALMEDA [+]  
13/10/2018 18:05 GRESS PLATGES MATARO CLUB NATACIO TERRASSA [+]  
14/10/2018 18:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]  
13/10/2018 17:30 CAMPING BIANYA ROSER A YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/10/2018 16:45 EKKE CB LLEIDA CAMPING BIANYA ROSER A [+]  
21/10/2018 17:45 BENCRIADA C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]  
21/10/2018 17:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B UNILEVER VILADECANS BF [+]  
21/10/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]  
21/10/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]  
20/10/2018 18:15 BASKET ALMEDA GRESS PLATGES MATARO [+]  
21/10/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]  
20/10/2018 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A TGN BÀSQUET [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/10/2018 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A CLUB NATACIO TERRASSA [+]  
31/10/2018 21:45 UNILEVER VILADECANS BF OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]  
27/10/2018 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]  
28/10/2018 16:45 EKKE CB LLEIDA BENCRIADA [+]  
27/10/2018 20:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]  
27/10/2018 19:30 GRESS PLATGES MATARO JOVENTUT LES CORTS [+]  
27/10/2018 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A BASKET ALMEDA [+]  
27/10/2018 17:30 CAMPING BIANYA ROSER A TGN BÀSQUET [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/11/2018 17:45 BENCRIADA CAMPING BIANYA ROSER A [+]  
03/11/2018 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B EKKE CB LLEIDA [+]  
04/11/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]  
04/11/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA UNILEVER VILADECANS BF [+]  
04/11/2018 19:45 BASKET ALMEDA BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]  
04/11/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]  
03/11/2018 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A GRESS PLATGES MATARO [+]  
03/11/2018 18:30 TGN BÀSQUET CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/11/2018 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A JOVENTUT LES CORTS [+]  
10/11/2018 18:05 UNILEVER VILADECANS BF BASKET ALMEDA [+]  
10/11/2018 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A CLUB NATACIO TERRASSA [+]  
11/11/2018 16:45 EKKE CB LLEIDA OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]  
11/11/2018 17:45 BENCRIADA SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]  
10/11/2018 19:30 GRESS PLATGES MATARO TGN BÀSQUET [+]  
11/11/2018 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]  
10/11/2018 17:30 CAMPING BIANYA ROSER A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]  
Jornada 10 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/11/2018 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B CAMPING BIANYA ROSER A [+]  
18/11/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A BENCRIADA [+]
18/11/2018 17:45 CLUB NATACIO TERRASSA EKKE CB LLEIDA [+]
17/11/2018 18:45 BASKET ALMEDA C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]  
18/11/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS UNILEVER VILADECANS BF [+]
17/11/2018 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]  
17/11/2018 18:30 TGN BÀSQUET PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]  
17/11/2018 20:15 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA GRESS PLATGES MATARO [+]  
Jornada 11 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2018 18:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A TGN BÀSQUET [+]
24/11/2018 18:00 UNILEVER VILADECANS BF YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]
24/11/2018 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A JOVENTUT LES CORTS [+]
25/11/2018 16:45 EKKE CB LLEIDA BASKET ALMEDA [+]
25/11/2018 17:45 BENCRIADA CLUB NATACIO TERRASSA [+]
15/11/2018 21:30 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]  
24/11/2018 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]
24/11/2018 17:30 CAMPING BIANYA ROSER A GRESS PLATGES MATARO [+]
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/12/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A CAMPING BIANYA ROSER A [+]
02/12/2018 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]
01/12/2018 18:00 BASKET ALMEDA BENCRIADA [+]
02/12/2018 17:45 JOVENTUT LES CORTS EKKE CB LLEIDA [+]
01/12/2018 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]
01/12/2018 18:30 TGN BÀSQUET UNILEVER VILADECANS BF [+]
02/12/2018 12:15 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]
01/12/2018 19:30 GRESS PLATGES MATARO PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
15/12/2018 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A GRESS PLATGES MATARO [+]
15/12/2018 18:00 UNILEVER VILADECANS BF CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]
15/12/2018 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A TGN BÀSQUET [+]
15/12/2018 17:45 EKKE CB LLEIDA YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]
15/12/2018 18:05 BENCRIADA JOVENTUT LES CORTS [+]
15/12/2018 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B BASKET ALMEDA [+]
16/12/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A CLUB NATACIO TERRASSA [+]
15/12/2018 17:30 CAMPING BIANYA ROSER A PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/01/2019 19:45 BASKET ALMEDA OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]
13/01/2019 19:30 JOVENTUT LES CORTS SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]
12/01/2019 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A BENCRIADA [+]
12/01/2019 18:30 TGN BÀSQUET EKKE CB LLEIDA [+]
12/01/2019 20:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]
12/01/2019 19:30 GRESS PLATGES MATARO UNILEVER VILADECANS BF [+]
12/01/2019 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]
12/01/2019 17:30 CAMPING BIANYA ROSER A CLUB NATACIO TERRASSA [+]
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/01/2019 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A CAMPING BIANYA ROSER A [+]
19/01/2019 18:00 UNILEVER VILADECANS BF PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]
19/01/2019 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A GRESS PLATGES MATARO [+]
20/01/2019 16:45 EKKE CB LLEIDA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]
20/01/2019 17:45 BENCRIADA TGN BÀSQUET [+]
19/01/2019 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]
20/01/2019 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A JOVENTUT LES CORTS [+]
20/01/2019 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA BASKET ALMEDA [+]
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/02/2019 18:00 UNILEVER VILADECANS BF BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]
03/02/2019 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA JOVENTUT LES CORTS [+]
03/02/2019 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]
02/02/2019 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B TGN BÀSQUET [+]
03/02/2019 17:45 BENCRIADA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]
03/02/2019 16:45 EKKE CB LLEIDA GRESS PLATGES MATARO [+]
02/02/2019 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]
02/02/2019 19:45 BASKET ALMEDA CAMPING BIANYA ROSER A [+]
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/02/2019 17:30 CAMPING BIANYA ROSER A UNILEVER VILADECANS BF [+]
09/02/2019 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]
09/02/2019 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A EKKE CB LLEIDA [+]
09/02/2019 19:30 GRESS PLATGES MATARO BENCRIADA [+]
09/02/2019 20:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]
09/02/2019 18:30 TGN BÀSQUET OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]
09/02/2019 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A CLUB NATACIO TERRASSA [+]
10/02/2019 19:30 JOVENTUT LES CORTS BASKET ALMEDA [+]
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2019 16:45 EKKE CB LLEIDA BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]
16/02/2019 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A UNILEVER VILADECANS BF [+]
16/02/2019 19:45 BASKET ALMEDA YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]
17/02/2019 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA TGN BÀSQUET [+]
17/02/2019 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]
16/02/2019 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B GRESS PLATGES MATARO [+]
17/02/2019 17:45 BENCRIADA PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]
17/02/2019 19:30 JOVENTUT LES CORTS CAMPING BIANYA ROSER A [+]
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/02/2019 17:30 CAMPING BIANYA ROSER A C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]
23/02/2019 18:00 UNILEVER VILADECANS BF EKKE CB LLEIDA [+]
23/02/2019 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A BENCRIADA [+]
23/02/2019 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]
23/02/2019 19:30 GRESS PLATGES MATARO OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]
23/02/2019 20:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA CLUB NATACIO TERRASSA [+]
23/02/2019 18:30 TGN BÀSQUET BASKET ALMEDA [+]
23/02/2019 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A JOVENTUT LES CORTS [+]
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/03/2019 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]
03/03/2019 17:45 BENCRIADA UNILEVER VILADECANS BF [+]
03/03/2019 16:45 EKKE CB LLEIDA C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]
03/03/2019 19:30 JOVENTUT LES CORTS TGN BÀSQUET [+]
02/03/2019 19:45 BASKET ALMEDA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]
03/03/2019 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA GRESS PLATGES MATARO [+]
03/03/2019 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]
02/03/2019 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A CAMPING BIANYA ROSER A [+]
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/03/2019 17:30 CAMPING BIANYA ROSER A EKKE CB LLEIDA [+]
09/03/2019 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A BENCRIADA [+]
09/03/2019 18:00 UNILEVER VILADECANS BF SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]
09/03/2019 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]
09/03/2019 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A CLUB NATACIO TERRASSA [+]
09/03/2019 19:30 GRESS PLATGES MATARO BASKET ALMEDA [+]
09/03/2019 20:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA JOVENTUT LES CORTS [+]
09/03/2019 18:30 TGN BÀSQUET YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/03/2019 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]
17/03/2019 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A UNILEVER VILADECANS BF [+]
16/03/2019 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]
17/03/2019 17:45 BENCRIADA EKKE CB LLEIDA [+]
16/03/2019 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]
17/03/2019 19:30 JOVENTUT LES CORTS GRESS PLATGES MATARO [+]
16/03/2019 19:45 BASKET ALMEDA PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]
16/03/2019 18:30 TGN BÀSQUET CAMPING BIANYA ROSER A [+]
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/03/2019 17:30 CAMPING BIANYA ROSER A BENCRIADA [+]
24/03/2019 16:45 EKKE CB LLEIDA SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]
23/03/2019 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]
23/03/2019 18:00 UNILEVER VILADECANS BF CLUB NATACIO TERRASSA [+]
23/03/2019 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A BASKET ALMEDA [+]
23/03/2019 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A JOVENTUT LES CORTS [+]
23/03/2019 19:30 GRESS PLATGES MATARO YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]
23/03/2019 20:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA TGN BÀSQUET [+]
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
31/03/2019 19:30 JOVENTUT LES CORTS BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]
30/03/2019 19:45 BASKET ALMEDA UNILEVER VILADECANS BF [+]
31/03/2019 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]
31/03/2019 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A EKKE CB LLEIDA [+]
30/03/2019 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B BENCRIADA [+]
30/03/2019 18:30 TGN BÀSQUET GRESS PLATGES MATARO [+]
30/03/2019 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]
30/03/2019 20:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA CAMPING BIANYA ROSER A [+]
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/04/2019 17:30 CAMPING BIANYA ROSER A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]
07/04/2019 17:45 BENCRIADA OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]
07/04/2019 16:45 EKKE CB LLEIDA CLUB NATACIO TERRASSA [+]
06/04/2019 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A BASKET ALMEDA [+]
06/04/2019 18:00 UNILEVER VILADECANS BF JOVENTUT LES CORTS [+]
06/04/2019 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]
06/04/2019 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A TGN BÀSQUET [+]
06/04/2019 19:30 GRESS PLATGES MATARO CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/04/2019 18:30 TGN BÀSQUET BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]
13/04/2019 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A UNILEVER VILADECANS BF [+]
14/04/2019 19:30 JOVENTUT LES CORTS C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]
13/04/2019 19:45 BASKET ALMEDA EKKE CB LLEIDA [+]
14/04/2019 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA BENCRIADA [+]
14/04/2019 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]
13/04/2019 20:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]
13/04/2019 19:30 GRESS PLATGES MATARO CAMPING BIANYA ROSER A [+]
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/04/2019 19:30 CAMPING BIANYA ROSER A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]
27/04/2019 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B CLUB NATACIO TERRASSA [+]
28/04/2019 17:45 BENCRIADA BASKET ALMEDA [+]
28/04/2019 16:45 EKKE CB LLEIDA JOVENTUT LES CORTS [+]
27/04/2019 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]
27/04/2019 18:00 UNILEVER VILADECANS BF TGN BÀSQUET [+]
27/04/2019 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]
27/04/2019 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A GRESS PLATGES MATARO [+]
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/05/2019 19:30 GRESS PLATGES MATARO BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]
04/05/2019 20:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA UNILEVER VILADECANS BF [+]
04/05/2019 18:30 TGN BÀSQUET C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]
04/05/2019 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A EKKE CB LLEIDA [+]
05/05/2019 19:30 JOVENTUT LES CORTS BENCRIADA [+]
04/05/2019 19:45 BASKET ALMEDA SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]
05/05/2019 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]
04/05/2019 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A CAMPING BIANYA ROSER A [+]
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/05/2019 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A BASKET ALMEDA [+]
11/05/2019 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B JOVENTUT LES CORTS [+]
12/05/2019 17:45 BENCRIADA YVETTE PONS - CB IGUALADA A [+]
12/05/2019 16:45 EKKE CB LLEIDA TGN BÀSQUET [+]
11/05/2019 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET - A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA [+]
11/05/2019 18:00 UNILEVER VILADECANS BF GRESS PLATGES MATARO [+]
11/05/2019 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A [+]
12/05/2019 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA CAMPING BIANYA ROSER A [+]
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/05/2019 17:30 CAMPING BIANYA ROSER A BASQUET DRAFT GRAMENET A [+]
18/05/2019 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A UNILEVER VILADECANS BF [+]
18/05/2019 19:30 GRESS PLATGES MATARO C.E.J. L'HOSPITALET - A [+]
18/05/2019 20:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA EKKE CB LLEIDA [+]
18/05/2019 18:30 TGN BÀSQUET BENCRIADA [+]
18/05/2019 19:30 YVETTE PONS - CB IGUALADA A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B [+]
19/05/2019 19:30 JOVENTUT LES CORTS OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A [+]
18/05/2019 19:45 BASKET ALMEDA CLUB NATACIO TERRASSA [+]
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD