Resultats de la Temporada 2016      Categoria MINI MASCULI TROFEU NESQUIK


Competicio FASE REGULAR - NIVELL B-2Grup 04
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2017 10:30 C.E.B. PALLEJA BASQUET LLOR A 59 89
14/01/2017 16:00 A.B. CUNIT BASQUET SAMA VILANOVA-MMA 40 57
14/01/2017 12:30 C.B. CASTELLBISBAL C.B. ABRERA VERMELL 49 82
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2017 09:30 BASQUET LLOR A C.B. CASTELLBISBAL 74 30
21/01/2017 12:00 BASQUET SAMA VILANOVA-MMA C.E.B. PALLEJA 66 40
21/01/2017 09:30 C.B. ABRERA VERMELL BASQUET SITGES B 82 54
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/01/2017 09:30 BASQUET LLOR A BASQUET SAMA VILANOVA-MMA 68 72
28/01/2017 16:00 A.B. CUNIT C.B. ABRERA VERMELL 57 66
28/01/2017 11:00 C.B. CASTELLBISBAL BASQUET SITGES B 107 63
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2017 10:45 BASQUET SAMA VILANOVA-MMA C.B. CASTELLBISBAL 2 -
04/02/2017 09:30 C.B. ABRERA VERMELL C.E.B. PALLEJA 58 36
04/02/2017 09:00 BASQUET SITGES B A.B. CUNIT 56 64
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2017 10:30 C.E.B. PALLEJA BASQUET SITGES B 83 49
11/02/2017 12:00 BASQUET LLOR A C.B. ABRERA VERMELL 77 61
11/02/2017 12:30 C.B. CASTELLBISBAL A.B. CUNIT 73 59
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2017 09:30 C.B. ABRERA VERMELL BASQUET SAMA VILANOVA-MMA 71 70
18/02/2017 09:00 BASQUET SITGES B BASQUET LLOR A 55 79
18/02/2017 12:00 A.B. CUNIT C.E.B. PALLEJA 63 73
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2017 09:00 C.E.B. PALLEJA C.B. CASTELLBISBAL 74 87
04/03/2017 12:15 BASQUET LLOR A A.B. CUNIT 92 57
04/03/2017 12:30 BASQUET SAMA VILANOVA-MMA BASQUET SITGES B 83 35
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2017 09:30 BASQUET LLOR A C.E.B. PALLEJA 61 66
11/03/2017 10:15 BASQUET SAMA VILANOVA-MMA A.B. CUNIT 62 51
11/03/2017 09:30 C.B. ABRERA VERMELL C.B. CASTELLBISBAL 54 57
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2017 12:30 C.B. CASTELLBISBAL BASQUET LLOR A 71 74
18/03/2017 10:30 C.E.B. PALLEJA BASQUET SAMA VILANOVA-MMA 71 67
18/03/2017 09:00 BASQUET SITGES B C.B. ABRERA VERMELL 35 85
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/03/2017 10:45 BASQUET SAMA VILANOVA-MMA BASQUET LLOR A 55 67
25/03/2017 09:30 C.B. ABRERA VERMELL A.B. CUNIT 68 35
25/03/2017 09:00 BASQUET SITGES B C.B. CASTELLBISBAL 38 88
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/04/2017 09:30 C.B. CASTELLBISBAL BASQUET SAMA VILANOVA-MMA 58 63
01/04/2017 10:30 C.E.B. PALLEJA C.B. ABRERA VERMELL 47 70
01/04/2017 12:15 A.B. CUNIT BASQUET SITGES B 81 44
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2017 09:00 BASQUET SITGES B C.E.B. PALLEJA 52 75
22/04/2017 09:30 C.B. ABRERA VERMELL BASQUET LLOR A 70 82
22/04/2017 12:15 A.B. CUNIT C.B. CASTELLBISBAL 68 55
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/05/2017 10:45 BASQUET SAMA VILANOVA-MMA C.B. ABRERA VERMELL 63 36
06/05/2017 09:30 BASQUET LLOR A BASQUET SITGES B 78 52
06/05/2017 09:00 C.E.B. PALLEJA A.B. CUNIT 70 47
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/05/2017 11:00 C.B. CASTELLBISBAL C.E.B. PALLEJA 58 69
13/05/2017 11:00 A.B. CUNIT BASQUET LLOR A 65 78
13/05/2017 09:00 BASQUET SITGES B BASQUET SAMA VILANOVA-MMA 25 75
Classificació a la jornada
Equip J G P NP TF TC Punts
1 BASQUET LLOR A 12 10 2 0 919 713 22
2 BASQUET SAMA VILANOVA-MMA 12 9 3 0 735 562 21
3 C.B. ABRERA VERMELL 12 8 4 0 803 662 20
4 C.E.B. PALLEJA 12 7 5 0 763 767 19
5 C.B. CASTELLBISBAL 12 5 7 0 733 720 17
6 A.B. CUNIT 12 3 9 0 687 794 15
7 BASQUET SITGES B 12 0 12 0 558 980 12
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD