Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
01/10/2023
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CB IPSI 06 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
21/10/2023
|
17:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
29/10/2023
|
18:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | BASQUET NEUS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
04/11/2023
|
13:30
|
ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
12/11/2023
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
18/11/2023
|
17:30
|
UER PINEDA DE MAR | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18F | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | LLAVANERES FEMENÍ MARESME | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
16/12/2023
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
14/01/2024
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/02/2024
|
12:00
|
CB LES FRANQUESES | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
18/02/2024
|
10:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
09/03/2024
|
16:45
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
17/03/2024
|
16:00
|
BASQUET NEUS | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
23/03/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
05/04/2024
|
21:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
07/04/2024
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | UER PINEDA DE MAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
14/04/2024
|
10:30
|
CB IPSI 06 | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
21/04/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18F | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
28/04/2024
|
17:00
|
LLAVANERES FEMENÍ MARESME | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
11/05/2024
|
16:00
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
18/05/2024
|
16:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
25/05/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
01/06/2024
|
16:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CB LES FRANQUESES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |