Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | U.E. HORTA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C.E MARISTES SANT LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
04/11/2023
|
11:15
|
BC TECLA SALA B | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
11/11/2023
|
11:45
|
U.E. HORTA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
24/11/2023
|
18:15
|
C.E MARISTES SANT LES CORTS | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | MARISTES SANTS OLZINELLES, 6-8 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ A | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB GAVA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
09/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PISTA MUNICIPAL FRANCESC MACIA C/ RIBOT 49 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | B.F. CORNELLÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
27/04/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
16/05/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA B | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |