Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
JET TERRASSA U10 | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | CBF CERDANYOLA U10 PREMINI BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | JET TERRASSA U10 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CBF CERDANYOLA U10 PREMINI BLANC | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
27/01/2024
|
10:15
|
FEMENÍ OSONA MERCURY - OVA PROJECTS | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/02/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | AESE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | FEMENÍ OSONA MERCURY - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
AESE | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
14/04/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
20/04/2024
|
13:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
21/04/2024
|
10:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | MANRESA CBF A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
MANRESA CBF A | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |