Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CJ ULLDECONA IF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CB CALAFELL BLANC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
22/10/2023
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE NEGRE | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
28/10/2023
|
12:15
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
04/11/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | C.B ALCOVER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CJ ULLDECONA IF | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
19/11/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB CALAFELL BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
26/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | REUS PLOMS SALLE NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
12/12/2023
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
17/12/2023
|
12:00
|
C.B ALCOVER | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ DE LES ESCOLES CAMÍ DEL MOLÍ, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
28/01/2024
|
12:15
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
03/02/2024
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CJ ULLDECONA IF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | C.B ALCOVER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CB CALAFELL BLANC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
02/03/2024
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | BASQUET TERESIANES BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
CB VILA-SECA | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CJ ULLDECONA IF | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.B ALCOVER | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
30/04/2024
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB CALAFELL BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/05/2024
|
10:00
|
BASQUET TERESIANES BLAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |