Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | CN TARREGA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
01/10/2023
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
07/10/2023
|
09:15
|
ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
22/10/2023
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C.B. TORREFARRERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB TORÀ GROC | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CN TARREGA B | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
19/11/2023
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
26/11/2023
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | CB TORÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
21/01/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | NAYOX FORÇA LLEIDA D | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
28/01/2024
|
10:00
|
BC MORABANC ANDORRA B | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA ESCOLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB TORÀ NEGRE | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA D | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | BC MORABANC ANDORRA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA ESCOLA | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | CB TORÀ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
21/04/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
27/04/2024
|
18:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |