Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/10/2023
|
10:45
|
U.E. HORTA B | C.B. LLIÇA DE VALL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
CB PREMIA DE DALT | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
22/10/2023
|
10:45
|
U.E. HORTA B | C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
28/10/2023
|
18:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N |
|
05/11/2023
|
10:30
|
U.E. HORTA B | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
11/11/2023
|
12:15
|
AEC COLLBLANC | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
U.E. HORTA B | UE.MONTGAT - NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
SANT IGNASI B | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
U.E. HORTA B | U. B. LLEFIÀ | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
03/12/2023
|
19:45
|
BASQUET NEUS | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
U.E. HORTA B | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
13/01/2024
|
12:00
|
BOSCO HORTA | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
U.E. HORTA B | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
U.E. HORTA B | AEC COLLBLANC | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
03/02/2024
|
19:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
18/02/2024
|
10:45
|
U.E. HORTA B | CB PREMIA DE DALT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
25/02/2024
|
11:00
|
C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
U.E. HORTA B | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
10/03/2024
|
19:45
|
C.B.COLL | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
UE.MONTGAT - NEGRE | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
07/04/2024
|
10:45
|
U.E. HORTA B | SANT IGNASI B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
U. B. LLEFIÀ | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
U.E. HORTA B | BASQUET NEUS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
27/04/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
U.E. HORTA B | BOSCO HORTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
12/05/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |