Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
16:00
|
VIROLAI C | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | CB PEDAGOGIUM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
07/10/2023
|
16:30
|
BÀSQUET PB9 'VERMELL' | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
LIMA-HORTA BARCELONA | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
12/11/2023
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
C.B. CIC | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | CB LA SALLE HORTA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
VEDRUNA GRÀCIA B | ORLANDAI | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
20/01/2024
|
17:45
|
VEDRUNA GRÀCIA B | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | VIROLAI C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
03/02/2024
|
19:30
|
CB PEDAGOGIUM | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
11/02/2024
|
19:30
|
VEDRUNA GRÀCIA B | BÀSQUET PB9 'VERMELL' | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
24/02/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL B | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | LIMA-HORTA BARCELONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
13/04/2024
|
19:15
|
VEDRUNA GRÀCIA B | C.B. CIC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
21/04/2024
|
12:45
|
CB LA SALLE HORTA | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
VEDRUNA GRÀCIA B | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
08/05/2024
|
21:30
|
ORLANDAI | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
12/05/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |