Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
16/09/2023
|
16:00
|
JET TERRASSA U14 | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
23/09/2023
|
09:00
|
BARÇA CBS | C.B GRUP BARNA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
30/09/2023
|
13:30
|
SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
BARÇA CBS | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
12/10/2023
|
09:00
|
BARÇA CBS | BASKET ALMEDA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
14/10/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
BARÇA CBS | MANRESA CBF U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
29/10/2023
|
12:00
|
BARÇA CBS | JET TERRASSA U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
01/11/2023
|
17:45
|
C.B GRUP BARNA A | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
BARÇA CBS | SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
12/11/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/11/2023
|
19:45
|
BASKET ALMEDA | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
26/11/2023
|
19:45
|
BARÇA CBS | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
02/12/2023
|
19:45
|
MANRESA CBF U14 | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
13/01/2024
|
20:00
|
BARÇA CBS | SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
04/02/2024
|
18:15
|
BASKET ALMEDA | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
18/02/2024
|
10:45
|
FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
25/02/2024
|
12:00
|
BARÇA CBS | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CENG J. CARDENYES | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
BARÇA CBS | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
BARÇA CBS | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
14/04/2024
|
10:30
|
BARÇA CBS | BASKET ALMEDA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
20/04/2024
|
18:00
|
BARÇA CBS | FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/05/2024
|
18:00
|
BARÇA CBS | CENG J. CARDENYES | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
18/05/2024
|
12:30
|
BARÇA CBS | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |