Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
30/09/2023
|
18:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
22/10/2023
|
17:45
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
29/10/2023
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
04/11/2023
|
19:30
|
SUTTON CBF CERDANYOLA | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/11/2023
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | CN CALDES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
18/11/2023
|
19:45
|
FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
26/11/2023
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
03/12/2023
|
18:00
|
C.B. LLINARS A | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
17/12/2023
|
16:00
|
SERMATEC JET TERRASSA | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
14/01/2024
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
21/01/2024
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/01/2024
|
18:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
04/02/2024
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
17/02/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
25/02/2024
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
02/03/2024
|
19:30
|
TECE PIA OLOT | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
10/03/2024
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | SUTTON CBF CERDANYOLA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CN CALDES | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
14/04/2024
|
12:15
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
21/04/2024
|
17:15
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C.B. LLINARS A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
28/04/2024
|
16:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | SERMATEC JET TERRASSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
01/05/2024
|
12:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
05/05/2024
|
19:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
12/05/2024
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |