Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
18:45
|
CB SALT | C.B. LA GARRIGA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
01/10/2023
|
17:30
|
C.B. L'AMETLLA | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CESET - PNEUMÀTICS PERELLÓ | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
22/10/2023
|
19:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
29/10/2023
|
18:45
|
CB SALT | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
12/11/2023
|
18:45
|
CB SALT | OTGIR - CB SANT NARCÍS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
18/11/2023
|
15:45
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
26/11/2023
|
19:15
|
CB SALT | CB TONA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
U.E.RIPOLL | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
16/12/2023
|
21:15
|
CB SALT | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
14/01/2024
|
18:45
|
CB SALT | BÀSQUET ARBÚCIES | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
21/01/2024
|
17:30
|
CB GRANOLLERS 3 | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
28/01/2024
|
11:30
|
C.B. LA GARRIGA | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
CB SALT | C.B. L'AMETLLA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
03/03/2024
|
18:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/03/2024
|
18:00
|
OTGIR - CB SANT NARCÍS | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
23/03/2024
|
19:30
|
CB SALT | CESET - PNEUMÀTICS PERELLÓ | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB SALT | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
07/04/2024
|
18:45
|
CB SALT | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB TONA A | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
21/04/2024
|
10:30
|
CB SALT | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
28/04/2024
|
17:45
|
C.B. MOLLET B | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
05/05/2024
|
18:00
|
BÀSQUET ARBÚCIES | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
12/05/2024
|
17:00
|
CB SALT | CB GRANOLLERS 3 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |