Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
19:00
|
BÀSQUET LLOR | B.F. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
11/10/2023
|
21:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
21/10/2023
|
19:00
|
BÀSQUET LLOR | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
28/10/2023
|
20:00
|
C.B. TORREFARRERA A | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
04/11/2023
|
19:00
|
BÀSQUET LLOR | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
18/11/2023
|
15:45
|
BÀSQUET SANT BOI | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
25/11/2023
|
16:30
|
BÀSQUET LLOR | BASQUET MOLINS A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
02/12/2023
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
15/12/2023
|
21:30
|
BÀSQUET LLOR | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
22/12/2023
|
19:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
14/01/2024
|
17:45
|
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
20/01/2024
|
19:00
|
BÀSQUET LLOR | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
27/01/2024
|
19:00
|
BÀSQUET LLOR | AEC COLLBLANC - ÍTACA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ A | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
14/02/2024
|
21:30
|
BÀSQUET LLOR | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
24/02/2024
|
20:00
|
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
02/03/2024
|
18:30
|
BÀSQUET LLOR | C.B. TORREFARRERA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
BÀSQUET LLOR | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
06/04/2024
|
19:00
|
BÀSQUET LLOR | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
BASQUET MOLINS A | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
21/04/2024
|
17:30
|
BÀSQUET LLOR | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
04/05/2024
|
19:00
|
BÀSQUET LLOR | ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |