Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
12:00
|
SANT IGNASI NEGRE | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
BÀSQUET LLOR A | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
BASKET ALMEDA 09 | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
04/11/2023
|
17:00
|
BÀSQUET LLOR A | CE LA MARINA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
11/11/2023
|
16:30
|
BÀSQUET LLOR A | SANT IGNASI NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
C.B GRUP BARNA BLANC | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
02/12/2023
|
17:30
|
BÀSQUET LLOR A | BASKET ALMEDA 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CE LA MARINA A | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/01/2024
|
17:30
|
BÀSQUET LLOR A | CB ABRERA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS B | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
17/02/2024
|
16:30
|
BÀSQUET LLOR A | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
24/02/2024
|
17:00
|
BÀSQUET LLOR A | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
C.E GELIDA | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
09/03/2024
|
19:15
|
BÀSQUET LLOR A | BC SANT JOAN DESPI 08 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
16/03/2024
|
16:15
|
BÀSQUET LLOR A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
CB ABRERA VERMELL | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
13/04/2024
|
19:15
|
BÀSQUET LLOR A | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/05/2024
|
17:15
|
BÀSQUET LLOR A | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI 08 | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |