Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | RIPOLL OLIVERAS - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/10/2023
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | CB REGINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
12/11/2023
|
11:45
|
RIPOLL OLIVERAS - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
18/11/2023
|
13:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
CB REGINA | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB SANTA PERPETUA | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | CB NOU BADIA - IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
SALESIANS SABADELL | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
03/02/2024
|
15:45
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
17/02/2024
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CB TORELLÓ IM | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | U.E.RIPOLL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
09/03/2024
|
16:30
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.S.C. BASQUET FONT VELLA, 40 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB NOU BADIA - IM | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | SALESIANS SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | CB TORELLÓ IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
U.E.RIPOLL | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |