Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | C.E.THAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
21/10/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - VERD | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/11/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
10/11/2023
|
19:45
|
C.E.THAU | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
18/11/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
24/11/2023
|
18:15
|
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SALLE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 14 |
|
02/12/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
27/01/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
03/02/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
10/02/2024
|
10:30
|
AE ARRAHONA | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
17/02/2024
|
13:45
|
BASQUET MOLINS A | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
09/03/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | BASQUET MOLINS A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/05/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | AE ARRAHONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
12/05/2024
|
10:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |