Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/10/2023
|
10:30
|
C.E. MARISTES RUBÍ BLAU | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
08/10/2023
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
22/10/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/10/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
05/11/2023
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
12/11/2023
|
15:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | C.E. MARISTES RUBÍ BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
26/11/2023
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
03/12/2023
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
U. B. LLEFIÀ B | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
17/12/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/01/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | SALESIANS BADALONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
04/02/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | SANT GERVASI 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CES BOSCO ROCAFORT | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALESIANS ROCAFORT ROCAFORT, 42 |
|
25/02/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | VEDRUNA CARME SABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
02/03/2024
|
13:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
10/03/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | C.E. MARISTES RUBÍ BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
SALESIANS BADALONA | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
07/04/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 2 | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
21/04/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CES BOSCO ROCAFORT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
VEDRUNA CARME SABADELL | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
05/05/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
11/05/2024
|
15:30
|
C.E. MARISTES RUBÍ BLAU | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |