Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
19:30
|
FINQUES EDUARD - CB ARGENTONA | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
01/10/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA B | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CB LA VALL D'EN BAS | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA B | BCFONTAJAU IN2IN | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/10/2023
|
18:00
|
VITALDENT - MANRESA CBF B | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA B | ODONTOMED JET TERRASSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA B | CB TONA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
19/11/2023
|
13:00
|
U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
26/11/2023
|
14:15
|
JOVENTUT BADALONA B | SABADELL BQ VALLÈS SF | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
03/12/2023
|
17:45
|
BASQUET NEUS | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA B | C.E SANT NICOLAU 1 | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/01/2024
|
18:00
|
FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA B | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA B | FINQUES EDUARD - CB ARGENTONA | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
17:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
17/02/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA B | CB LA VALL D'EN BAS | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/02/2024
|
18:00
|
BCFONTAJAU IN2IN | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA B | VITALDENT - MANRESA CBF B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/03/2024
|
17:45
|
ODONTOMED JET TERRASSA | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB TONA A | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
07/04/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA B | U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/04/2024
|
21:30
|
JOVENTUT BADALONA B | BASQUET NEUS | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/04/2024
|
19:15
|
SABADELL BQ VALLÈS SF | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
C.E SANT NICOLAU 1 | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA B | FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/05/2024
|
18:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |