Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
CB LES FRANQUESES “A” | SANT IGNASI | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
08/10/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
CB LES FRANQUESES “A” | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
28/10/2023
|
19:30
|
SESE B | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
CB LES FRANQUESES “A” | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
11/11/2023
|
17:45
|
CB LES FRANQUESES “A” | NATURAL OPTICS CB ALPICAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
18/11/2023
|
18:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
CB LES FRANQUESES “A” | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/12/2023
|
18:30
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
16/12/2023
|
19:30
|
CB LES FRANQUESES “A” | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
14/01/2024
|
17:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CB LES FRANQUESES “A” | TEMPLE - U.E. HORTA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
28/01/2024
|
18:45
|
CB LES FRANQUESES “A” | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
04/02/2024
|
19:00
|
SANT IGNASI | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
18/02/2024
|
18:00
|
CB LES FRANQUESES “A” | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
02/03/2024
|
20:00
|
CB LES FRANQUESES “A” | SESE B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
10/03/2024
|
17:30
|
BASQUET CANYELLES A | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
17/03/2024
|
17:30
|
NATURAL OPTICS CB ALPICAT | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CB LES FRANQUESES “A” | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
14/04/2024
|
19:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CB LES FRANQUESES “A” | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
28/04/2024
|
19:15
|
LIMA-HORTA BARCELONA | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CB LES FRANQUESES “A” | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
TEMPLE - U.E. HORTA A | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |