Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
09:00
|
EB CIUTAT VELLA | C. B. BON PASTOR | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT MIQUEL TARRADELL C/ PEU DE LA CREU 3 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
EB CIUTAT VELLA | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT MIQUEL TARRADELL C/ PEU DE LA CREU 3 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
EB CIUTAT VELLA | CB.CIUTAT VELLA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT MIQUEL TARRADELL C/ PEU DE LA CREU 3 |
|
05/11/2023
|
14:15
|
CET-10 MONTSENY | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
11/11/2023
|
12:45
|
C. B. BON PASTOR | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI BON PASTOR SANT ADRIA, 134 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
EB CIUTAT VELLA | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT MIQUEL TARRADELL C/ PEU DE LA CREU 3 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
03/12/2023
|
11:00
|
CB.CIUTAT VELLA B | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
16/12/2023
|
09:00
|
EB CIUTAT VELLA | CET-10 MONTSENY | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT MIQUEL TARRADELL C/ PEU DE LA CREU 3 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
EB CIUTAT VELLA | C.B.CASTELLAR A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA LA MAQUINISTA ANDREA DORIA, CANT. PASSEIG SALVAT PAPASSEIT |
|
03/02/2024
|
09:00
|
EB CIUTAT VELLA | BIM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT MIQUEL TARRADELL C/ PEU DE LA CREU 3 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES B | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
09:00
|
EB CIUTAT VELLA | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT MIQUEL TARRADELL C/ PEU DE LA CREU 3 |
|
10/03/2024
|
17:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
16/03/2024
|
16:15
|
UE BARBERA B | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
23/03/2024
|
11:30
|
EB CIUTAT VELLA | UE BARBERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA LA MAQUINISTA ANDREA DORIA, CANT. PASSEIG SALVAT PAPASSEIT |
|
07/04/2024
|
16:00
|
C.B.CASTELLAR A | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
14/04/2024
|
12:00
|
BIM | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | B. I. M. SANT CRIST, 60 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
EB CIUTAT VELLA | BASQUET SITGES B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA LA MAQUINISTA PASSEIG SALVAT PAPASSEIT 11 |
|
04/05/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL B | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/05/2024
|
09:30
|
EB CIUTAT VELLA | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA LA MAQUINISTA PASSEIG SALVAT PAPASSEIT 11 |
|
19/05/2024
|
09:30
|
EB CIUTAT VELLA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA LA MAQUINISTA PASSEIG SALVAT PAPASSEIT 11 |