Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
09:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
GEFF CBSAPS-SDE | BIM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
GEFF CBSAPS-SDE | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
GEFF CBSAPS-SDE | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BIM | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | B. I. M. SANT CRIST, 60 |
|
14/12/2023
|
18:45
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MARISTES SANTS OLZINELLES, 6-8 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
GEFF CBSAPS-SDE | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
20/01/2024
|
09:15
|
GEFF CBSAPS-SDE | BIM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/02/2024
|
11:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
BASQUET NOU BARRIS | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB PARETS NEGRE | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
BIM | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | B. I. M. SANT CRIST, 60 |
|
06/04/2024
|
11:15
|
GEFF CBSAPS-SDE | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
GEFF CBSAPS-SDE | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
27/04/2024
|
10:15
|
CB LES FRANQUESES VERD | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
04/05/2024
|
16:15
|
GEFF CBSAPS-SDE | CB PARETS NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB L'AMETLLA | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |