Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
07/10/2023
|
09:00
|
CB GAVA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB GAVA | MVP CERVELLÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB GAVA | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB GAVA | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
03/12/2023
|
08:45
|
MVP CERVELLÓ | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB GAVA | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB GAVA | B.F. CORNELLÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB GAVA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB GAVA | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ A | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB GAVA | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB GAVA | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
21/04/2024
|
12:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PISTA MUNICIPAL FRANCESC MACIA C/ RIBOT 49 |
|
04/05/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB GAVA | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |