Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
19:15
|
CBSFC1946 | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
30/09/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
22/10/2023
|
19:15
|
TRIOMF - UB MIR B | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
29/10/2023
|
19:15
|
CBSFC1946 | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
04/11/2023
|
20:00
|
ACB PALAU | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
SALESIANS BADALONA | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
19/11/2023
|
19:15
|
CBSFC1946 | CB TONA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
26/11/2023
|
19:45
|
MATARÓ PARC BOET | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
03/12/2023
|
19:15
|
CBSFC1946 | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
C.B. CABRILS B | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
14/01/2024
|
19:15
|
CBSFC1946 | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
21/01/2024
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
27/01/2024
|
19:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
04/02/2024
|
19:15
|
CBSFC1946 | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
25/02/2024
|
19:15
|
CBSFC1946 | TRIOMF - UB MIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
02/03/2024
|
16:30
|
AE TEIA | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
10/03/2024
|
19:15
|
CBSFC1946 | ACB PALAU | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
17/03/2024
|
19:15
|
CBSFC1946 | SALESIANS BADALONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB TONA B | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
14/04/2024
|
19:15
|
CBSFC1946 | MATARÓ PARC BOET | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
28/04/2024
|
19:15
|
CBSFC1946 | C.B. CABRILS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
05/05/2024
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
12/05/2024
|
19:15
|
CBSFC1946 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
19/05/2024
|
10:45
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |