Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
17:45
|
BASQUET NEUS | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
01/10/2023
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
08/10/2023
|
17:45
|
BASQUET NEUS | C.B. CIC A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
21/10/2023
|
18:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
BASQUET NEUS | CE LA MARINA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
05/11/2023
|
18:15
|
C.B.COLL - PL28 | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
12/11/2023
|
17:45
|
BASQUET NEUS | JAC SANTS BARCELONA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
19/11/2023
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
BASQUET NEUS | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
17/12/2023
|
17:45
|
BASQUET NEUS | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
14/01/2024
|
11:15
|
CÀMPING BIANYA ROSER B | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
BASQUET NEUS | CB IPSI B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
04/02/2024
|
17:45
|
BASQUET NEUS | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
25/02/2024
|
17:45
|
BASQUET NEUS | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
CE LA MARINA | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
BASQUET NEUS | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
JAC SANTS BARCELONA B | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
BASQUET NEUS | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
12/04/2024
|
21:15
|
C.B. CIC A | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
BASQUET NEUS | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
28/04/2024
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
BASQUET NEUS | CÀMPING BIANYA ROSER B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
11/05/2024
|
19:15
|
CB IPSI B | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |