Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/10/2023
|
10:30
|
VEDRUNA CARME SABADELL | DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
28/10/2023
|
09:15
|
DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | UE.MONTGAT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
04/11/2023
|
10:45
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
11/11/2023
|
12:15
|
DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | VEDRUNA CARME SABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
18/11/2023
|
13:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT | DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
20/01/2024
|
10:45
|
DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
28/01/2024
|
09:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
03/02/2024
|
10:30
|
DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | F.C. MARTINENC BÀSQUET C | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
18/02/2024
|
18:15
|
LA VALLALTA BC | DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
16/03/2024
|
13:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
13/04/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET C | DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | LA VALLALTA BC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
04/05/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
11/05/2024
|
12:15
|
DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |