Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
17:30
|
CB CALELLA | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
01/10/2023
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | QBASKET SANT CUGAT | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
08/10/2023
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
22/10/2023
|
17:00
|
MAE WEST - CANOVELLES BC | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | SANT IGNASI B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
04/11/2023
|
21:15
|
CB LES FRANQUESES | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
12/11/2023
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
18/11/2023
|
17:45
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
26/11/2023
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | CB PARETS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
17/12/2023
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | BC SANT JOAN DESPI B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
15/01/2024
|
21:30
|
CB SANTA PERPETUA | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
21/01/2024
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
04/02/2024
|
19:30
|
QBASKET SANT CUGAT | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/02/2024
|
21:30
|
C.B. L'AMETLLA | CB CALELLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
18/02/2024
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | MAE WEST - CANOVELLES BC | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
03/03/2024
|
19:15
|
SANT IGNASI B | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | CB LES FRANQUESES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
16/03/2024
|
17:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
13/04/2024
|
17:30
|
CB PARETS | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
21/04/2024
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
27/04/2024
|
16:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
BASQUET CANYELLES | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |