Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | AE BADALONÈS NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
11/10/2023
|
18:30
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
28/10/2023
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
04/11/2023
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU 1 | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
AE BADALONÈS NEGRE | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
26/11/2023
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | MANYANET SANT ANDREU 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
27/01/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
16/02/2024
|
19:00
|
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
16/03/2024
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ A | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
21/03/2024
|
18:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
06/04/2024
|
09:15
|
CB.CIUTAT VELLA | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
13/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
27/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |