Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
07/10/2023
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
14/10/2023
|
09:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
LLAVANERES MARESME | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
11/11/2023
|
13:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | LLAVANERES MARESME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
03/12/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
20/01/2024
|
13:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | UB SANT ADRIA BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
BASQUET MOLINS 2015 | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB SENTMENAT | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
17/02/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BASKET ALMEDA MIXT GROC | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
16/03/2024
|
09:30
|
UB SANT ADRIA BLANC | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | BASQUET MOLINS 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | CB SENTMENAT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | BASKET ALMEDA MIXT GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |