Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | TRIOMF - UB MIR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/10/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
18/11/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | QBASKET SANT CUGAT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
C.B. MOLLET B | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | CB REGINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
10/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET MANRESA BLAU | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/03/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
09/03/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | CB CASTELLBISBAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | BÀSQUET MANRESA BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB REGINA | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
21/04/2024
|
09:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
12/05/2024
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
18/05/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |