Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
17/09/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ A | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
24/09/2023
|
19:15
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | TGN BÀSQUET 10A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
BAM BLAU - PORTECA | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
12/10/2023
|
16:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
14/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | MINECAL - C.E. XAMBA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
01/11/2023
|
11:00
|
TGN BÀSQUET 10A | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
04/11/2023
|
17:30
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | BAM BLAU - PORTECA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CENG J. CARDENYES | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
12/11/2023
|
18:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | CENG J. CARDENYES | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
19/11/2023
|
17:45
|
FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
25/11/2023
|
19:45
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
MINECAL - C.E. XAMBA | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
13/01/2024
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | JET TERRASSA U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
MANRESA CBF U14 | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
27/01/2024
|
19:45
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C.B GRUP BARNA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
TGN BÀSQUET 10A | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
17/02/2024
|
12:15
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | MINECAL - C.E. XAMBA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | BAM BLAU - PORTECA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U14 | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | MANRESA CBF U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
C.B GRUP BARNA A | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
14/04/2024
|
18:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | TGN BÀSQUET 10A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
MINECAL - C.E. XAMBA | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
BAM BLAU - PORTECA | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
04/05/2024
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
12/05/2024
|
19:30
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | JET TERRASSA U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
19/05/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U14 | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
25/05/2024
|
17:45
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | JET TERRASSA U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |