Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
01/10/2023
|
10:45
|
CB LES FRANQUESES | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
21/10/2023
|
16:00
|
SANT IGNASI | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | ORLANDAI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
04/11/2023
|
19:30
|
CB GRANOLLERS | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | BARÇA CBS U21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
18/11/2023
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | VILÀBASQUET VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
02/12/2023
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
16/12/2023
|
12:45
|
CB VILADECANS | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
UE MATARO FM S21 | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | CB LES FRANQUESES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
17/02/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | SANT IGNASI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
03/03/2024
|
17:30
|
ORLANDAI | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
10/03/2024
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | CB GRANOLLERS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
16/03/2024
|
20:00
|
BARÇA CBS U21 | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
07/04/2024
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
14/04/2024
|
13:30
|
VILÀBASQUET VILADECANS | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | BASQUET-CEISSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
28/04/2024
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
12/05/2024
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |