Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/10/2023
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
08/10/2023
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 3 | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | A.E. SANT ANDREU NATZRET-GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
29/10/2023
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA B | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB GRANOLLERS 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
25/11/2023
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZRET-GROC | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
27/01/2024
|
17:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CB.CIUTAT VELLA A | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
25/02/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
16/03/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET A | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
13/04/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC TARONJA | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/04/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB.CIUTAT VELLA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
28/04/2024
|
17:30
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
12/05/2024
|
17:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |