Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:45
|
VEDRUNA GRÀCIA B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
07/10/2023
|
19:15
|
BASQUET-CEISSA | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
21/10/2023
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 52MOMENTS CBS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
04/11/2023
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CB MANYANET LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
11/11/2023
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | LLUÏSOS DE GRÀCIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
25/11/2023
|
21:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
03/12/2023
|
10:30
|
CB KOBRAS A | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
16/12/2023
|
21:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | LIMA-HORTA BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
14/01/2024
|
19:45
|
VIROLAI A | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
20/01/2024
|
21:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | SD ESPANYOL- CORAS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
27/01/2024
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | VEDRUNA GRÀCIA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
24/02/2024
|
20:00
|
52MOMENTS CBS | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
02/03/2024
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
10/03/2024
|
12:15
|
CB MANYANET LES CORTS | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
16/03/2024
|
20:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA C | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
20/03/2024
|
22:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | BASQUET-CEISSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | ESCOLAPIS SARRIA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
14/04/2024
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
28/04/2024
|
11:00
|
LIMA-HORTA BARCELONA | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
04/05/2024
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | VIROLAI A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
11/05/2024
|
20:30
|
SD ESPANYOL- CORAS | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |