Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CÀMPING BIANYA ROSER C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
01/10/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
07/10/2023
|
21:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
22/10/2023
|
10:45
|
EL CÍRCOL A | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
29/10/2023
|
12:15
|
JAC SANTS BARCELONA B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
05/11/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
12/11/2023
|
18:30
|
CB MANYANET LES CORTS | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
18/11/2023
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | AEC COLLBLANC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
AE BADALONÈS | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MONTIGALA ROSSINI, S/N |
|
02/12/2023
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | QBASKET SANT CUGAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/01/2024
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | UNIO ESPORTIVA BARBERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER C | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
03/02/2024
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
18/02/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
24/02/2024
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | EL CÍRCOL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
02/03/2024
|
21:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | JAC SANTS BARCELONA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
09/03/2024
|
21:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
16/03/2024
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CB MANYANET LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
AEC COLLBLANC B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
13/04/2024
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | AE BADALONÈS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
20/04/2024
|
19:15
|
QBASKET SANT CUGAT | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
27/04/2024
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
11/05/2024
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |