Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
11:20
|
C.B. PRAT - MYBCNEVENTS | BASKET ALMEDA SPLAU 3X3 U18 | C. C. 3x3 Junior Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
12:20
|
C.B. PRAT - MYBCNEVENTS | U18-3X3 CB IGUALADA | C. C. 3x3 Junior Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C.B. LLINARS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | CB GAVÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
13:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | CB GAVÀ 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | AB SALLE CBT | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | EVENTS - CB IGUALADA | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/05/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB VALLS GASQUE FUSTERIA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | MVP CERVELLÓ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/05/2024
|
19:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | CB CASTELLBISBAL GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/05/2024
|
13:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/05/2024
|
13:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/05/2024
|
13:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C.B. MARTORELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/05/2024
|
19:45
|
C.B. PRAT | AEC COLLBLANC - ÍTACA | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
12/05/2024
|
09:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
10:00
|
UE MATARÓ U18M PANDO | C.B. PRAT - MYBCNEVENTS | C. C. 3x3 Junior Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
13:00
|
UE MATARÓ U18M PANDO | C.B. PRAT - MYBCNEVENTS | C. C. 3x3 Junior Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PRATENC | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/05/2024
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
05/05/2024
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
05/05/2024
|
12:00
|
BASQUET MOLINS | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
05/05/2024
|
19:00
|
CB ÀGUILES - PLASFOC | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
06/05/2024
|
18:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
06/05/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA B | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/05/2024
|
13:15
|
LA SALLE MANRESA AUSA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
11/05/2024
|
13:30
|
52MOMENTS CBS 1R ANY | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB PEDAGOGIUM B | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
11/05/2024
|
19:15
|
VILABÀSQUET VILADECANS TARONJA | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
12/05/2024
|
11:00
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
12/05/2024
|
11:15
|
BÀSQUET LLOR | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
12/05/2024
|
16:15
|
LA SALLE MANRESA A | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
12/05/2024
|
18:00
|
CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
18/05/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |