Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:15
|
MARISTES ADEMAR | VIROLAI B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR B | BASQUET NOU BARRIS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | BÀSQUET GIRONA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
05/05/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | UE.MONTGAT - VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR | DRAFT GRAMENET 2013 GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
04/05/2024
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR | LESTONNAC - 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
05/05/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
11/05/2024
|
13:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
12/05/2024
|
09:30
|
FREDERIC MISTRAL | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
AE BADALONÈS | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
17/05/2024
|
19:30
|
CB LA SALLE HORTA | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
18/05/2024
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES B | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |