Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | EL CÍRCOL B 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | BBA CASTELLDEFELS 2014M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | BÀSQUET SITGES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | BASQUET MOLINS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB MONTPEDRÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C.B.CASTELLAR FEM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | BASQUET-CEISSA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/05/2024
|
20:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
18/05/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | ESCOLAPIS SARRIÀ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/05/2024
|
19:15
|
MVP CERVELLÓ | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
11:30
|
CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET MEDIONA CF | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CB MONTPEDRÓS | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
BASQUET MOLINS A | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
11/05/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA A BLANC | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
ELS MONJOS BC B | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
ELS MONJOS BC A | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/05/2024
|
10:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
12/05/2024
|
12:00
|
AE ARRAHONA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
19/05/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |