Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES VERD | C.E.THAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES | BÀSQUET SITGES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES GROC | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | MANRESA CBF 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | CB ROQUETES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | JAC SANTS BARCELONA U16 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES PREMINI VERD | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CB JOVENTUT CASTELLDEFELS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | CB SENTMENAT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
10/05/2024
|
20:30
|
C.B. BEGUES | B.F. CORNELLÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | ELS MONJOS BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/05/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/05/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | BASQUET SITGES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
19/05/2024
|
19:00
|
C.B. BEGUES | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.B. BEGUES PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/05/2024
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
05/05/2024
|
12:15
|
CB ESPARREGUERA | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/05/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
11/05/2024
|
10:15
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
AESE BLANC | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
11/05/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
11/05/2024
|
15:15
|
AE LES CORTS-UBAE B | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB CASTELLDEFELS 2014-15M | C.B. BEGUES PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
12/05/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/05/2024
|
10:45
|
CB BELLVITGE GROC - JOAN XXIII | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
19/05/2024
|
11:00
|
AESE 1 | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |