Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/05/2024
|
17:45
|
AD TORREFORTA 12 | SAGRAT COR 13A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
04/05/2024
|
09:15
|
AD TORREFORTA | ESCOLA PUIGCERVER 5È | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
04/05/2024
|
12:15
|
AD TORREFORTA GROC | CONSTRUCCIONS JOPI - TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
04/05/2024
|
20:15
|
AD TORREFORTA B | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
05/05/2024
|
12:15
|
AD TORREFORTA NEGRE | CB RAPITENC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
08/05/2024
|
18:45
|
AD TORREFORTA GROC | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
11/05/2024
|
19:00
|
AD TORREFORTA A | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
AD TORREFORTA | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
18/05/2024
|
12:15
|
AD TORREFORTA GROC | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/05/2024
|
21:15
|
CB LA SELVA | AD TORREFORTA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA PM | AD TORREFORTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
OVERSOUND CB CANTAIRES TORTOSA | AD TORREFORTA 13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
04/05/2024
|
17:30
|
CB ÀGUILES - GRUP GASSÓ | AD TORREFORTA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
05/05/2024
|
10:45
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | AD TORREFORTA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
05/05/2024
|
18:00
|
CB CONSTANTI | AD TORREFORTA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
05/05/2024
|
18:00
|
CB TARRAGONA BLAU | AD TORREFORTA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
AB SALLE CBT | AD TORREFORTA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | AD TORREFORTA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
25/05/2024
|
10:45
|
CONSTRUCCIONS JOPI - TORREDEMBARRA B.C. | AD TORREFORTA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |