Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
10:30
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | C.B. SARRIÀ DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | AE FORNELLS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
04/05/2024
|
19:30
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
05/05/2024
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | CB OLOT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | CB SALT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | CB.ROSES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | U8 BLANC | ESCOBOL | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
12/05/2024
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | B. C. PALAFRUGELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | C.B. FONTCOBERTA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
25/05/2024
|
09:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | B.C. PALAFRUGELL - BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:00
|
CESET U13 | ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B. FARNERS | ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET ARBÚCIES | ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
04/05/2024
|
18:00
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA B | ESCOLÀPIES FIGUERES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
18/05/2024
|
09:00
|
BC TORROELLA | ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
18/05/2024
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
18/05/2024
|
10:30
|
LA SALLE PALAMOS | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE DE PALAMOS SANT JOSEP-15 |
|
18/05/2024
|
16:00
|
CB PALAFOLLS U16 A | ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
25/05/2024
|
09:15
|
C.B. FARNERS | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
25/05/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
26/05/2024
|
16:30
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD | ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |