Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:15
|
C.E. ONYAR BLAU | CB HOSTALRIC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.E. ONYAR | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
04/05/2024
|
12:15
|
C.E. ONYAR BLANC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
04/05/2024
|
18:00
|
C.E. ONYAR | C.B. FONTCOBERTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
10/05/2024
|
18:15
|
C.E. ONYAR BLAU | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
11/05/2024
|
12:15
|
C.E. ONYAR | C.B. SARRIÀ DE TER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
18/05/2024
|
09:15
|
C.E. ONYAR BLAU | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
18/05/2024
|
10:45
|
C.E. ONYAR | BASQUET PORQUERES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:00
|
BC TORROELLA | C.E. ONYAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI RDA. PAU CASALS, S/N |
|
04/05/2024
|
12:15
|
C.B.LLAGOSTERA | C.E. ONYAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | C.E. ONYAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
C.B.LLAGOSTERA | C.E. ONYAR | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS U9-U10 | C.E. ONYAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET ARBÚCIES | C.E. ONYAR BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
11/05/2024
|
20:00
|
AE FORNELLS | C.E. ONYAR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
12/05/2024
|
10:30
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | C.E. ONYAR BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
18/05/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | C.E. ONYAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
25/05/2024
|
09:15
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | C.E. ONYAR | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
25/05/2024
|
12:45
|
CCE MONTESSORI PALAU | C.E. ONYAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |