Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | UB SANT ADRIA BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
04/05/2024
|
17:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | BASKET CORAS - SD ESPANYOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | CB LA SALLE HORTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
12/05/2024
|
09:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
18/05/2024
|
16:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | BÀSQUET PB9 'U14' | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
05/05/2024
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
05/05/2024
|
12:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA | BIM U-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
05/05/2024
|
15:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | LA SALLE MANRESA AUSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
11/05/2024
|
15:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
11/05/2024
|
17:15
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
12/05/2024
|
09:30
|
U.E. GAUDI-LAN TECHNOLOGY | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
12/05/2024
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | VIROLAI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
12/05/2024
|
12:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | SANT IGNASI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | NATURAL OPTICS CB ALPICAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
19/05/2024
|
16:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
26/05/2024
|
12:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO PIM2 | U.E. GAUDI-LAN TECHNOLOGY | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/05/2024
|
09:15
|
CB SANT JOSEP B | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
ESCOLAPIS SARRIA B | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC TARONJA | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/05/2024
|
16:00
|
C.B.L'HOSPITALET 2006 | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
04/05/2024
|
17:45
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
05/05/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET D | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLANC | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CB LES FRANQUESES “A” | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
10/05/2024
|
18:15
|
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SALLE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 14 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BASKET CORAS - SD ESPANYOL | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C O R A Z O N I S T A S EDUARDO CONDE, 17-23 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U14 2 | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
12/05/2024
|
09:00
|
ESCOLAPIS SARRIA C | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
12/05/2024
|
13:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
12/05/2024
|
18:15
|
BASKET ESPLUGUES | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
12/05/2024
|
19:30
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
12/05/2024
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
19/05/2024
|
09:30
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
19/05/2024
|
11:45
|
UE SANT CUGAT 2007 | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/05/2024
|
16:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |