Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
10:30
|
52MOMENTS CBS U15 | ESCOLA IPSI 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
01/05/2024
|
12:00
|
BARÇA CBS U21 | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
01/05/2024
|
13:30
|
BARÇA CBS 1R ANY | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
03/05/2024
|
20:30
|
52MOMENTS CBS 1R ANY | MATARÓ PARC BOET 2009 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
BARÇA CBS B | SESE A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS FEM B | LESTONNAC - 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
OPTICAUNIVERSITARIA ESCOBOL CBS | CB GAVÀ-16 ESCOLA BLAU | ESCOBOL | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
BARÇA CBS 1R ANY | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
52MOMENTS CBS 1R ANY | BASKET ALMEDA NEGRE | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
04/05/2024
|
13:30
|
BARÇA CBS 1R ANY | CB PARETS | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
BARÇA CBS | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
BARÇA CBS 1R ANY | AL PANINO JET TERRASSA U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
04/05/2024
|
18:00
|
BARÇA CBS | CENG J. CARDENYES | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
04/05/2024
|
20:00
|
52MOMENTS CBS | VEDRUNA GRÀCIA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
10/05/2024
|
20:00
|
BARÇA CBS BLAU | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS FEM A | FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
BARÇA CBS GRANA | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
BARÇA CBS U13 | MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
52MOMENTS CBS U14 | F.C. MARTINENC BÀSQUET | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BARÇA CBS BLAU | TGN BÀSQUET 08B | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/05/2024
|
13:30
|
52MOMENTS CBS 1R ANY | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/05/2024
|
15:45
|
52MOMENTS CBS | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
52MOMENTS CBS U18 | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
BARÇA CBS U21 | SANT IGNASI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS U12 | JAC SANTS BARCELONA U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS BLAU | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
12/05/2024
|
10:30
|
52MOMENTS CBS BLAU | LA SALLE MANRESA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
12/05/2024
|
12:00
|
52MOMENTS CBS 1R ANY | SESE B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
BARÇA CBS | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
12/05/2024
|
18:00
|
BARÇA CBS BLAU | SANT IGNASI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
25/05/2024
|
12:00
|
BARÇA CBS BLAU | AB SALLE CBT 2 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
15:00
|
3X3 BARCELONA CBS 1 | C.B. VIC -UVIC UCC- THE 3X3 ACADEMY U15 | C.C. 3x3 Cadet Masculí 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
16:20
|
3X3 BARCELONA CBS 1 | CB BALAGUER | C.C. 3x3 Cadet Masculí 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
10:15
|
BARÇA CBS | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
05/05/2024
|
09:00
|
BARÇA CBS BLAU | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
52MOMENTS CBS BLAU | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
05/05/2024
|
12:15
|
52MOMENTS CBS U15 | SANT IGNASI NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS U10 | C.E SANT NICOLAU GRANA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
12/05/2024
|
10:30
|
BARÇA CBS GRANA | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
12/05/2024
|
12:00
|
52MOMENTS CBS BLAU | VILABÀSQUET VILADECANS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
12:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | 52MOMENTS CBS 1R ANY | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
01/05/2024
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA U12 | 52MOMENTS CBS U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
01/05/2024
|
15:20
|
CBT | 3X3 BARCELONA CBS 1 | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ | 3X3 BARCELONA CBS 1 | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
17:00
|
C.B. VIC -UVIC UCC- THE 3X3 ACADEMY U15 | 3X3 BARCELONA CBS 1 | C.C. 3x3 Cadet Masculí 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
18:20
|
CB BALAGUER | 3X3 BARCELONA CBS 1 | C.C. 3x3 Cadet Masculí 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | 52MOMENTS CBS U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | BARÇA CBS GRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A | 52MOMENTS CBS U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET B | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/05/2024
|
12:15
|
CB GAVÀ 10 | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | BARÇA CBS GRANA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ | BARÇA CBS U21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
17:00
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | BARÇA CBS | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
04/05/2024
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | 52MOMENTS CBS U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
05/05/2024
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | BARÇA CBS BLAU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
05/05/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 1 | 52MOMENTS CBS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
05/05/2024
|
13:15
|
BC MORABANC ANDORRA VERMELL | 52MOMENTS CBS U14 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | 52MOMENTS CBS FEM A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/05/2024
|
19:30
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | BARÇA CBS U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB IGUALADA MF2 | BARÇA CBS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
CBF CERDANYOLA U12 MINI VERD | BARÇA CBS B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/05/2024
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | BARÇA CBS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
11/05/2024
|
17:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | 52MOMENTS CBS U15 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
C.B. SANT ANDREU GROC | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
12/05/2024
|
12:15
|
BRISCHE COSMETICS SESE B | BARÇA CBS 1R ANY | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
12/05/2024
|
12:45
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | BARÇA CBS BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | 52MOMENTS CBS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
19/05/2024
|
16:00
|
BASQUET MOLINS | BARÇA CBS BLAU | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |