Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
12:00
|
FREDERIC MISTRAL B | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
10/05/2024
|
19:30
|
FREDERIC MISTRAL B | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
12/05/2024
|
19:00
|
FREDERIC MISTRAL B | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL B | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
04/05/2024
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/05/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/05/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/05/2024
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/05/2024
|
09:30
|
FREDERIC MISTRAL | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/05/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/05/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
05/05/2024
|
18:00
|
AE LES CORTS-UBAE | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
10/05/2024
|
20:30
|
BC TECLA SALA VERMELL | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
11/05/2024
|
19:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
12/05/2024
|
13:30
|
BASQUET NOU BARRIS | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
12/05/2024
|
16:45
|
C.B. VILADECAVALLS | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |