Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/05/2024
|
20:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | OTGIR - CB SANT NARCÍS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
04/05/2024
|
16:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | ACB PALAU | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/05/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CANOVELLES BC MIXTO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/05/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB PREMIA DE DALT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/05/2024
|
13:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | BASQUET NEUS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
12/05/2024
|
10:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | REFORMIT ARENYS BÀSQUET GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/05/2024
|
18:15
|
MONTMELO CB MIXTE | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
04/05/2024
|
09:15
|
AB PREMIÀ BLAU | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
AB PREMIÀ | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CBF CERDANYOLA U12 MINI BLANC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/05/2024
|
19:00
|
CANOVELLES BC 2 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CA LA TONA PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 2 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
11/05/2024
|
16:15
|
C.B. LLINARS B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
CB TONA A | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
11/05/2024
|
18:00
|
C.B. LLINARS A | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 4 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
12/05/2024
|
19:15
|
CBSFC1946 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
18/05/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET D | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |