Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR - BLANC | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CB SANTPEDOR | SFERIC BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | CB TURO | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
12/05/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/05/2024
|
21:00
|
CB SANTPEDOR | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
18/05/2024
|
12:00
|
CB SANTPEDOR | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
19/05/2024
|
12:30
|
CB SANTPEDOR | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
05/05/2024
|
11:00
|
CB SANTPEDOR | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'AVINYO INDUSTRIA, S/N |
|
05/05/2024
|
12:45
|
CB SANTPEDOR | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL D'AVINYO INDUSTRIA, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA 2 | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
04/05/2024
|
17:30
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | CB SANTPEDOR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
LA SAMARRETA ASFE | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CB SOLSONA U18M | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
11/05/2024
|
11:15
|
CREU ALTA SABADELL | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
12:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
11/05/2024
|
18:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB ARTÉS A | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
18/05/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
18/05/2024
|
12:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
25/05/2024
|
12:15
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | ESCOBOL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |