Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
05/05/2024
|
09:00
|
C.B. VALLIRANA | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B. VALLIRANA | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B. VALLIRANA | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
C.B. VALLIRANA | A.E. SALLENT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
C.B.VALLIRANA | ATIPIKA LIFESTYLE PROPERTIES - CB CASTELLDEFELS 0607M | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C.B. VALLIRANA | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
C.B. VALLIRANA | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG DENTAL CLARET | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
C.B. VALLIRANA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
12/05/2024
|
19:30
|
C.B. VALLIRANA | JOVENTUT SANT VICENÇ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | C.B. VALLIRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. SANT ANDREU | C.B. VALLIRANA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BASQUET PÀLCAM | C.B. VALLIRANA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/05/2024
|
15:45
|
CB ABRERA NEGRE | C.B. VALLIRANA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SITGES C | C.B. VALLIRANA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
05/05/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.B. VALLIRANA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
05/05/2024
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.B. VALLIRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
A.E. SALLENT | C.B.VALLIRANA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
19/05/2024
|
17:00
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | C.B. VALLIRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.S.C. BASQUET FONT VELLA, 40 |