Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:15
|
AB PREMIÀ BLAU | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
09:15
|
AB PREMIÀ BLANC | C.B. CENTELLES MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
AB PREMIÀ | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
11:30
|
AB PREMIÀ BLAU | BÀSQUET ALELLA PROP INSTITUT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
12:45
|
AB PREMIA GROC | TRIOMF - UB MIR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ | BARÇA CBS U21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
AB PREMIÀ | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
AB PREMIA GROC | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ | CB LA GARRIGA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
AB PREMIÀ | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
AB PREMIÀ GROC | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
AB PREMIA GROC | SFERIC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
AB PREMIÀ | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
AB PREMIÀ | SANT GERVASI 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | CB PREMIA DE DALT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ GROC | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | C.B. RIPOLLET A MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
12:00
|
JESUÏTES CASP | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/05/2024
|
09:00
|
UB SANT ADRIA VERMELL | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
04/05/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/05/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/05/2024
|
11:00
|
ESCOLA IPSI 13 | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
04/05/2024
|
13:30
|
CB PEDAGOGIUM B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CN CALDES B | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
04/05/2024
|
18:00
|
C.B. RIPOLLET A MIXTE | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
UB SANT ADRIA 1 | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
05/05/2024
|
11:45
|
LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO MARINA BESOS Carrer de Dolores Ibarruri Pasionaria, s/n |
|
11/05/2024
|
09:15
|
SALESIANS BADALONA | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
11/05/2024
|
09:15
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/05/2024
|
10:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA PROP INSTITUT | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
CBSFC1946 | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
12/05/2024
|
09:30
|
C.B. MOLLET B | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/05/2024
|
12:15
|
NIPPON - CB BELLVITGE NEGRE | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |